Przenośny projektor NOMVDIC L500, który ma dużą moc!

Ten kompaktowy trójlaserowy projektor pozwala na wyświetlanie filmów i seriali w dowolnym miejscu i przy dowolnym oświetleniu.

Projektor NOMVDIC L500

To, że ludzie nie mają telewizorów w domu nie oznacza od razu, że całkowicie zrezygnowali z oglądania filmów i seriali. Do tego celu używają urządzeń, które zapewniają im elastyczność i swobodę – taki komfort dają nowe generacje projektorów domowych, które obiecują przenośny sposób korzystania z treści wizualnych. Często przenośny projektor oznacza pójście na wiele kompromisów, aby w małych gabarytach zmieściło się jak najwięcej technologii, co skutkuje rozczarowującymi wrażeniami. Na szczęście marzenie o prawdziwie przenośnym i wydajnym projektorze laserowym w końcu się spełnia dzięki NOMVDIC L500 — prawdopodobnie najmniejszemu na świecie potrójnemu projektorowi laserowemu, który uwalnia nie tylko od kabli, ale także od ograniczeń kompaktowego i przenośnego urządzenia.

Może Cię zainteresować też: Projektor OmniStar L80 zapewnia kinowe wrażenia w dobrej cenie!

Aby zachować kompaktową obudowę, przenośne projektory laserowe zadowalają się małymi i energooszczędnymi lampami lub diodami LED, które nie dorównują jakością większym maszynom. Jednak NOMVDIC L500 rozwiązuje ten problem, wykorzystując nie jeden, nawet nie dwa, ale trzy lasery RGB, po jednym dla każdego z trzech podstawowych kolorów, aby zapewnić szersze spektrum żywych kolorów, które jest trzy razy większe niż w przypadku typowego projektora laserowego.

Obsługując 100% gamy kolorów BT.2020, projektor NOMVDIC L500 zapewnia realistyczne efekty wizualne i nie tylko, niezależnie od tego, czy jesteś w ciemnym pokoju w nocy, czy w salonie w ciągu dnia.

Technologia laserowa RGB w NOMVDIC L500 zapewnia doskonałą jednolitość JBMA na poziomie 95% i wysoki kontrast oraz został zoptymalizowany pod kątem redukcji plamek, co przyczynia się do najwyższej jakości obrazu.

Wyświetlanie w nocy NOMVDIC L500
Wyświetlanie w nocy NOMVDIC L500

Bogate kolory jasne i ciemne – gwarantuje nie tylko żywe obrazy, ale także wyjątkową jasność odpowiadającą telewizorowi, który zapewnia spójne wrażenia wizualne niezależnie od pory dnia. Nienaganne obrazy pod dowolnym kątem — dzięki czujnikowi czasu przelotu (ToF) projektor L500 osiąga automatyczne i natychmiastowe ustawianie ostrości 2 razy szybciej niż tradycyjny autofokus, co pozwala cieszyć się ostrymi i krystalicznie czystymi obrazami w ciągu zaledwie sekundy.

Dzięki jasności 650 ANSI lumenów, NOMVDIC L500 może stanąć łeb w łeb z większymi i droższymi projektorami, pozwalając cieszyć się tymi samymi soczystymi kolorami nawet przy włączonym świetle. Lista inteligentnych, automatycznych funkcji ułatwia również ustawianie projektora. Automatyczne i natychmiastowe ustawienie ostrości zajmuje tylko około sekundy, aby dostosować się do nowego położenia, podczas gdy automatyczna korekcja trapezu w poziomie/pionie i regulacja w czterech rogach zapewniają, że będziesz patrzeć pod właściwym kątem, bez względu na to, gdzie umieścisz projektor. A dzięki interpolacji klatek MEMC masz gwarancję płynnych i płynnych ruchów bez względu na to, jak szybko akcja toczy się na ekranie.

Specyfikacja projektora NOMVDIC L500
Specyfikacja projektora NOMVDIC L500

Oczywiście idealne kino to nie tylko efekty wizualne. Wbudowane głośniki Harman Kardon o mocy 7 W zanurzą widzów w wysokiej jakości dźwięku pasującym do efektów wizualnych, a łatwy w obsłudze interfejs pozwala błyskawicznie przeglądać treści i ustawienia bez gubienia się w opcjach.

Podświetlany pilot zdalnego sterowania Bluetooth nie zgubi się w ciemności, a mnóstwo opcji połączeń, w tym błyskawiczne Wi-Fi 5 GHz, Bluetooth, HDMI i USB, pozwala na podłączenie dowolnego źródła treści, od telefonów po dyski twarde i konsole do gier. Co więcej, możesz także podłączyć do projektora swoje ulubione słuchawki Bluetooth, aby cieszyć się bardziej prywatnymi chwilami przy ulubionych filmach.

Tak jak internet i usługi przesyłania strumieniowego uwolniły nas od kabli i drogich pakietów abonamentowych, tak nie musimy już być przywiązani do jednego dużego ekranu w domu, gdy chcemy uciec do świata akcji, dramatu lub fantazji. Dzięki innowacyjnym potrójnym laserom RGB NOMVDIC L500 możesz teraz cieszyć się realistycznymi obrazami, wysokiej jakości dźwiękiem i setkami treści w dowolnym pomieszczeniu, niezależnie od pory dnia.

Projektor kosztuje na Kickstarterze od 699 (2852 zł) do 1099 USD (4485 zł) w zależności od trwającej promocji.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: NOMVDIC Design | Yanko Design