Roboty sprzątające Roborock teraz w niższych cenach i z gratisami!

Roborock oferuje świetną ofertę na roboty odkurzające i odkurzacze w niskich cenach, możesz też otrzymać cenne gratisy!

Roboty odkurzające Roborock

artykuł sponsorowany | oferta ważna do 22 września 2023 roku | ceny podane w euro – ostateczne wartości mogą różnić się w zależności od kursu walut | przed zakupem sprawdź, czy dany towar nie jest oferowany taniej w innych sklepach!

Od teraz do 22 września 2023 roku możesz skorzystać z super rabatu na robota odkurzającego Roborock S8, S7 MAX Ultra i odkurzacz Roborock Dyad Pro. Możesz także otrzymać gratisy o wartości do 138 euro, jeśli złożysz zamówienie teraz. Bezprecedensowa liczba gratisów jest dostępna przez ograniczony czas.

Roborock S8: flagowy robot próżniowy firmy Roborock

W okresie kampanii, korzystając z kodu: GKB23SS25, możesz kupić robota próżniowego Roborock S8 po obniżonej cenie i otrzymać aż 52 gratisy o wartości 130 euro! Są to 12 szt. szczotka boczna + 12 szt. filtr + 24 szt. ściereczka do mopa + 4 szt. zdejmowanych szczotek głównych. Wreszcie masz szansę zdobyć S8 i powyższe darmowe akcesoria w atrakcyjnej cenie 394 euro!

Roborock S8 to flagowy robot odkurzający Roborock, charakteryzujący się mocą ssania 6000 Pa i podwójnymi gumowanymi szczotkami głównymi, które dokładnie usuwają kurz z głębi podłogi lub dywanu i ograniczają splątanie włosów. Nakładka mopująca posiada rozszerzoną strefę wibracji wynoszącą 3000 drgań na minutę, co ułatwia szorowanie uporczywych plam.

Dzięki precyzyjnemu systemowi światła strukturalnego 3D, kamerze i obrazowaniu w podczerwieni może rozpoznawać przeszkody na podłodze i skutecznie je omijać nawet w ciemnych pomieszczeniach. Gdy czujnik ultradźwiękowy wykryje dywan, mop uniesie się na wysokość 5 mm, skutecznie zapobiegając zamoczeniu dywanu.

S8 obsługuje sprzątanie dostosowane do indywidualnych potrzeb, a za pomocą mapy 3D w aplikacji możesz zobaczyć trasy sprzątania lub ustawić strefy zamknięte. S8 jest wyposażony w baterię 5200 mAh, która na jednym ładowaniu może działać przez 180 minut .

Roborock S7 MAX Ultra: jeden z najlepiej sprzedających się wszechstronnych robotów próżniowych

W okresie kampanii, korzystając kodu GKB23SS25, możesz kupić robot próżniowy Roborock S7 MAX Ultra w specjalnej cenie oraz aż 52 gratisy o wartości 138 EUR! Są to 4 szt. szczotka główna + 12 szt. szczotka boczna + 12 szt. ściereczka do mopa + 12 szt. filtr + 12 szt. worek na kurz i wreszcie masz szansę na zakup S7 MAX Ultra i powyższych bezpłatnych akcesoriów w cenie 786 euro!

Roborock S7 Max Ultra jest w stanie wyczyścić podłogę, a następnie samooczyścić mop i stację bazową, co czyni go produktem godnym polecenia. Wysoka moc ssania wynosząca 5500Pa z łatwością zbiera włosy, okruszki i małe kamienie z dywanów. Wysoka prędkość wibracji ściereczki do mopa szybko usuwa uporczywe plamy. Po powrocie do stacji bazowej podniesie mop, aby wrócić do stacji bazowej, aby wyczyścić mop i upewnić się, że podłoga jest czysta.

Po powrocie do stacji bazowej w celu samooczyszczenia, automatycznie opróżnia pojemnik na śmieci, myje zabrudzony mop i stację bazową, a następnie suszy mop gorącym powietrzem, aby zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Wystarczy okresowo dolewać świeżej wody, opróżnić pojemnik z brudną wodą wymieniać worek na kurz.

S7 Max Ultra jest wyposażony w nawigację laserową LiDAR i unikanie przeszkód w podczerwieni. Za pomocą aplikacji możesz także stworzyć osobisty harmonogram sprzątania, obejmujący np. wydzielenie obszarów niedostępnych, ustawienie sekwencji sprzątania, trybów sprzątania itp. oraz sterowanie nim za pomocą asystenta głosowego Alexa, co jest proste i wygodne.

Roborock Dyad Pro: jeden z najpopularniejszych odkurzaczy sprzątających na sucho i mokro

Z kodem GKB23SS25 możesz kupić odkurzacz Roborock Dyad Pro, sprzątający na sucho i na mokro w obniżonej cenie oraz aż do 10 gratisów o wartości 133 EUR! Są to 2 szt. długiej szczotki + 4 szt. krótkich pędzli + 4 szt. filtra. Wreszcie masz szansę kupić Roborock Dyad Pro i powyższe bezpłatne akcesoria w doskonałej cenie 191 euro!

Roborock Dyad Pro może odkurzać i myć za jednym razem. Ma potężną moc czyszczenia, oprócz dużej mocy ssania wynoszącej 17.000 Pa, jest wyposażony w trzy szczotki rolkowe, które znajdują się blisko 1 mm od ściany, co pozwala na jednoczesne szorowanie podłogi, znacznie zwiększając skuteczność czyszczenia i pozostawiając podłogę czystszą. Automatycznie dostosowuje również moc ssania i ilość wody w zależności od poziomu zabrudzenia, co zapewnia lepsze mycie.

Po zakończeniu sprzątania Dyad Pro może samooczyścić się na podstawie i na koniec wysuszyć szczotki walcowe gorącym powietrzem, wystarczy opróżnić zbiornik na brudną wodę. Dyad Pro oferuje wskazówki głosowe i można regulować głośność lub ją wyłączyć w aplikacji.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

artykuł sponsorowany | oferta ważna do 22 września 2023 roku