Jedno z dzieci Muska ma na imię Techno Mechanicus

Myślałeś, że jesteś na bieżąco ciekawym doborem imion stale powiększającego się potomstwa zapracowanego Elona Muska?

Imiona dzieci Elona Muska
Imiona dzieci Elona Muska | fot. Depositphotos

Nowe doniesienia z recenzji New York Timesa najnowszej książki biografa Waltera Isaacsona o Elonie Musku: ma on trzecie dziecko z artystką Claire „Grimes” Boucher — oprócz dwójki, o której wiedzieliśmy, kolejny potomek ma ciekawie brzmiące imię Techno Mechanicus. Jasne, nie jest to najpopularniejsze imię na świecie. Ale inne dzieci Muska z Grimesem nazywają się X Æ A-12 i Exa Dark Sideræl Musk, więc ogólnie rzecz biorąc, może temu dzieciakowi faktycznie nawet się poszczęściło.

Oprócz pseudonimu – według doniesień dziecko ma na imię Tau – recenzja NYT nie ujawniła wiele szczegółów na temat tego nowo ujawnionego potomstwa.

Jednak to niewiarygodne, ale nie pierwszy ani nawet drugi raz okazuje się, że Musk ma dziecko, które udało mu się ukryć przed wścibskimi dziennikarzami. W 2022 roku reporter podczas wywiadu z Grimes usłyszał krzyk niemowlęcia i okazało się, że było to wcześniej nieujawnione dziecko, a jeszcze w tym samym roku okazało się, że miał parę bliźniaków z pracowniczką swojej firmy Neuralink zajmującą się interfejsem mózg-komputer — podobnie, w tajemnicy przed opinią publiczną.

Dokładnie to, z kim Musk jest obecnie w związku, jest nieco niejasne. Kolejną ciekawostką z wizyty Isaacsona w mediach było zdjęcie Muska spędzającego czas z bliźniakami i ich matką, ale wydaje się, że sytuacja z Grimes również może być otwarta: w lipcu widziano ich oboje na wakacjach w Portofino z synami, ale w zeszłym tygodniu Grimes napisała na Twitterze, a następnie usunęła post, w którym twierdziła, że ​​Musk nie pozwala jej odwiedzać syna (nie jest jasne, którego).

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: New York Times | Futurism
zdjęcie wykorzystane we wpisie z Depositphotos