Zobacz zwiastun serialu „Gen V” od Prime Video

Prime Video opublikowało oficjalny zwiastun bardzo oczekiwanego serialu Amazon Original „Gen V”, który pochodzi ze świata „The Boys”.

„Gen V” - logo serialu Prime Video

Serial Gen V zadebiutuje wyłącznie na Prime Video w ponad 240 krajach na całym świecie z trzema odcinkami w piątek 29 września 2023 roku, a następnie cotygodniowymi odcinkami prowadzącymi do epickiego finału sezonu w piątek 3 listopada.  Rozgrywający się w diabolicznym świecie The Boys serial rozszerza uniwersum o Uniwersytet Godolkin, prestiżową uczelnię, na której studiują przyszli superbohaterowie.

Zobacz tez: „Gen V” — oficjalna grafika i opisy bohaterów serialu!

Poza typowym dla college’u chaosem związanym z odnajdywaniem własnej tożsamości i imprezowaniem, młodzi bohaterowie muszą stawić czoła dosłownie wybuchowym sytuacjom. Rywalizacja o popularność i dobre oceny nabiera nowego wymiaru, gdy w grę wchodzą supermoce. Kiedy grupa młodych superbohaterów odkrywa, że w szkole dzieje się coś wielkiego i złowieszczego zostają poddani próbie: czy zagrają rolę bohaterów, czy złoczyńców w swoich historiach?

W obsadzie serialu znaleźli się: Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Lizze Broadway, Shelley Conn, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Patrick Schwarzenegger, Sean Patrick Thomas i Marco Pigossi. W Gen V wystąpią gościnnie: Clancy Brown i Jason Ritter, a także Jessie T. Usher, Claudia Doumit, Colby Minifie, i P.J. Byrne, wcielając się w swoje role z The Boys.

Michele Fazekas i Tara Butters to showrunnerzy i producenci wykonawczy produkcji. Eric Kripke, Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, Neal H. Moritz, Ori Marmur, Pavun Shetty, Ken Levin, Jason Netter, Garth Ennis, Darick Robertson, Craig Rosenberg, Nelson Cragg, Zak Schwartz, Erica Rosbe i Michaela Starr są również producentami wykonawczymi serialu spinoff. Współproducentami wykonawczymi są Brant Englestein, Sarah Carbiener, Lisa Kussner, Gabriel Garcia, Aisha Porter-Christie, Judalina Neira i Loreli Alanís. Serial jest produkowany przez Sony Pictures Television i Amazon Studios we współpracy z Kripke Enterprises, Point Grey Pictures i Original Film.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Prime Video