Weź udział w konkursie z okazji premiery Huawei Watch GT

Huawei zaczyna odliczanie do premiery smartwatchy z serii WATCH GT i zaprasza do udziału w specjalnym konkursie.

Nowa odsłona Huawei Watch GT - odliczanie. konkurs przed premierą

Już 14 września 2023 roku zadebiutuje nowa odsłona popularnej serii smartwatchy HUAWEI WATCH GT. Z okazji premiery oficjalny sklep internetowy huawei.pl zaprasza swoich klientów oraz nowych użytkowników do udziału w konkursie, w którym do zdobycia będzie topowy fotosmartfon HUAWEI P60 Pro, a każdy chętny będzie mógł odebrać kupon rabatowy na przedłużenie gwarancji smartwatcha z debiutującej serii.

Zobacz też: 2. część ofert specjalnych „Produkty z klasą” od Huawei

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę konkursowa, wykonać zadanie konkursowe: Opisz w maksymalnie 5 zdaniach, jak w kreatywny sposób zadbać o kondycję, wykorzystując smartwatche HUAWEI? i zapisać się na newsletter (podając swój adres e-mail).

To wystarczy, aby mieć szansę na wygraną. Autorka lub autor najlepszej odpowiedzi otrzyma kupon na zakup za 1 zł smartfonu HUAWEI P60 Pro, w wersji z 12 GB RAM i 512 GB ROM.

Dodatkowo w czasie trwania konkursu każdy chętny może również odebrać kupon rabatowy, który uprawni go do dokupienia za symboliczne 1 zł przedłużonej gwarancji do smartwatcha z premierowej serii WATCH GT (dodatkowy rok ponad gwarancję standardową).

Aby odebrać kupon, wystarczy być zalogowanym na huawei.pl. Kupon rabatowy będzie ważny od 14 września aż do 9 listopada 2023 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Huawei