Nowy WhatsApp na komputery Mac z rozmowami grupowymi!

Na początku 2023 roku pojawiła się nowa aplikacja WhatsApp pod Windowsa, a teraz ta sama udoskonalona aplikacja trafia wreszcie do użytkowników komputerów z macOS.

Nowa wersja aplikacji WhatsApp na komputery Mac

Dzięki nowej aplikacji WhatsApp na komputery z systemami macOS możesz teraz wykonywać połączenia grupowe z komputera Mac, łącząc się z maksymalnie 8 osobami podczas połączeń wideo oraz maksymalnie 32 osobami w połączeniach audio. Możesz dołączyć do rozmowy grupowej po jej rozpoczęciu, zobaczyć historię połączeń i wybrać otrzymywanie powiadomień o połączeniach przychodzących, nawet gdy aplikacja jest zamknięta.

Nowa aplikacja została tak zmodyfikowana, aby była łatwiejsza w obsłudze dla użytkowników komputerów Mac — ma to pomóc szybciej wykonywać więcej zadań podczas korzystania z WhatsAppa na dużym ekranie.

Teraz możesz udostępniać także pliki poprzez łatwe przeciąganie i upuszczanie w obrębie czatu, a także wyświetlać więcej historii czatu.

Podobnie jak w przypadku korzystania z WhatsAppa na dowolnym urządzeniu, WhatsApp dla komputerów Mac zapewnia prywatność osobistych wiadomości i połączeń na różnych urządzeniach dzięki pełnemu szyfrowaniu.

Wypróbuj nową aplikację – jest dostępna do pobrania na stronie WhatsApp.com, a już niebawem pojawi się też w sklepie Mac App Store. Wersja na smartfony dostępna jest w sklepach App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: WhatsApp Blog