Aplikacja „Cinemin” pozwala tworzyć wyjątkowe animacje na iPhonie

Pobudź swoją wyobraźnię dzięki „Cinemin by Tinrocket” i poznaj tętniący życiem świat animacji, prezentowany z efektami w czasie rzeczywistym.

Klatka z animacji wykonanej przez aplikację „Cinemin by Tinrocket”
Klatka z animacji wykonanej przez aplikację „Cinemin by Tinrocket”

Czy kiedykolwiek chciałeś stworzyć wyjątkowy materiał animowany za pomocą swojego iPhone’a? Służy do tego nowa aplikacja o nazwie Cinemin by Tinrocket. Pozwala na przechwytywanie wideo i zdjęć w czasie rzeczywistym, import multimediów, przetwarzanie na urządzeniu i dbałość o wizję artysty poprzez niekorzystanie z generatywnej sztucznej inteligencji. Cinemin została stworzona przez niezależne studio Tinrocket (założone przez Johna Balestrieri), który stworzył wielokrotnie nagradzane aplikacje, takie jak Waterlogue i Olli.

Przeczytaj też: Twórz własne animacje poklatkowe w aplikacji „Life Lapse”

Aplikacja mobilna Cinemin jest już dostępna do pobrania za darmo w sklepie App Store. Udostępniono także szczegółowe informacje na temat nowej aplikacji kreatywnej we wpisie na blogu.

Zainspirowany tradycyjną animacją i filmami, Cinemin otwiera lustrzany świat wypełniony pięknymi liniami, kolorami i ruchem. W aplikacji można nagrywać filmy i robić zdjęcia w pełnym ruchu lub importować elementy z biblioteki zdjęć. Aplikacja umożliwia dostosowanie ustawień i eksportuj wideo w rozdzielczości do 4K. Twórcy podkreślają, że ​​aplikacja wykonuje całe przetwarzanie na urządzeniu i nie korzysta z sztucznej inteligencji!

W przeciwieństwie do innych aplikacji tego typu, które wykorzystują grafikę online do uczenia „generatywnej sztucznej inteligencji”, często bez zgody artystów, Cinemin przyjmuje inne podejście: zbudowaliśmy Cinemin w wielkich bólach — najpierw ucząc się widzieć jak artysta. Praca żadnego artysty nie została wykorzystana do „szkolenia” Cinemin w tworzeniu oszałamiających dzieł.

Najważniejsze funkcje „Cinemin”

  • Tryb aparatu do robienia zdjęć i filmów.
  • Importuj filmy i zdjęcia z biblioteki aplikacji Zdjęcia.
  • Gotowe style.
  • Edytor zdjęć i klipów wideo.
  • Eksportuj wideo w rozdzielczości 1080p, 3K*, 4K.
  • Tryb kinowy — wciągająca, pełnoekranowa przeglądarka na żywo.
Tryb kinowy w Cinemin
Tryb kinowy w Cinemin
  • Zapisz niefiltrowane zdjęcia i filmy do późniejszej edycji.
  • Prosty, spontaniczny i przyjemny w użyciu.
  • Brak generatywnej sztucznej inteligencji.
  • Przetwarzanie danych na urządzeniu.
Ustawienia w aplikacji Cinemin
Ustawienia w aplikacji Cinemin

Cinemin można pobrać bezpłatnie z App Store z dostępną subskrypcją premium, która umożliwia odblokowanie wszystkich funkcji bez znaków wodnych, takich jak eksport 3K/4K, tryb kinowy i inne.

Zakupy w aplikacji obejmują miesięczną usługę Cinemin Premium w cenie 4,99 zł, roczną za 29,99 zł lub dożywotnią za 49,99 zł.

Zrzuty ekranów z aplikacji Cinemin
Zrzuty ekranów z aplikacji Cinemin

Sprawdź, jak powstawało Cinemin we wpisie na oficjalnym blogu Tinrocket.

Klatka z animacji wykonanej przez aplikację „Cinemin by Tinrocket”
Klatka z animacji wykonanej przez aplikację „Cinemin by Tinrocket”

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Tinrocket | 9To5Mac