Męskie Granie 2023 online — oglądaj już 26 sierpnia na żywo!

Wraz z końcem lata kończy się 14. edycja trasy festiwalowej Męskiego Grania, a wielki finał będzie można oglądać w internecie prosto z Żywca!

Finał trasy Męskie Granie 2023 online (streaming 26 sierpnia 2023 roku od godz. 17:00)

Przed nami wielki finał projektu Męskie Granie 2023, który odbędzie się 25 i 26 sierpnia 2023 roku tradycyjnie w Żywcu w amfiteatrze pod Grojcem. Na scenie, sponsorowanego przez Żywiec wydarzenia muzycznego zagrają między innymi Brodka, Daria Zawiałow, Paktofonika: Retrospekcje i Ralph Kaminski. Zwieńczeniem piątkowych atrakcji będzie projekt Męskie Granie Orkiestra 2023 z Igo, Mrozu i Vito Bambino.

Zobacz też: Album „Męskie Granie Orkiestra 2021” już dostępny!

W sobotę 26 sierpnia2023 roku od godziny 17:00 na Facebooku i na kanale YouTube Męskiego Grania będzie można śledzić występy online z każdego miejsca. Tego dnia zostanie także ogłoszony zwycięzca „Zlotego Biletu”, czyli dożywotniej wejściówki na Męskie Granie.

Tegoroczna trasa festiwalowa Męskie Granie obfitowała w projekty specjalne, intrygujące debiuty i nieoczywiste artystyczne połączenia. Tych wszystkich znaków rozpoznawczych projektu nie zabraknie również podczas wielkiego finału w Żywcu.

W piątek, 25 sierpnia, na Scenie Głównej zagrają: Rat Kru x Kombii, Piotr Zioła, Kacperczyk, Maria Peszek, Brodka oraz format Męskie Granie Przestawia. Podczas tej edycji odpowiadają za niego Nosowska i Król, którzy wspólnie z Michałem Fox Królem przygotowali absolutnie wyjątkowy program na piątkowe wieczory.

Równie interesująco będzie na Scenie Ż. W piątek wystąpią na niej: Potock, Faustyna Maciejczuk, Holden, Błoto: Hip Hop Special, Kuban, Mery Spolsky i The Dumplings.

W sobotę na Scenie Głównej będzie można usłyszeć: projekt Beztrosko: Zalia, Dominika Płonka, Julia Rocka, Julia Pośnik, Frank Leen, Ignacy, Lackluster, a także Ralpha Kaminskiego, Paktofonikę: Retrospekcje, Mroza i Darię Zawiałow. Na zakończenie całej trasy odbędzie się niezwykle wyczekiwany przez fanów koncert Męskie Granie Orkiestry 2023 w składzie: Igo, Mrozu i Vito Bambino, którzy z pewnością znów zaserwują doskonałe show.

W sobotę na Scenie Ż będzie można usłyszeć: Nitę, LXS feat. Oskar83, Wojtek Sokół, Musiałowskiego, Dawida Tyszkowskiego, Kaśkę Sochacką i Kim Nowak. W przerwach między koncertami publiczność rozgrzewać będzie międzynarodowa orkiestra Rebel Babel Ensemble. Muzycy przygotowali na tę okazję m.in. utwór „Supermoce” w zupełnie nowej aranżacji.

Obejrzyj oficjalny singiel tegorocznej trasy Męskiego Grania pt. „Supermoce”:

Oglądaj Męskie Granie 2023 online

Podobnie jak w poprzednich latach sobotnie koncerty będzie można zobaczyć na żywo na Facebooku oraz na kanale YouTube projektu. Na scenie pojawią się zarówno debiutanci, jak i utytułowani artyści oraz oczywiście Męskie Granie Orkiestra 2023.

Kiedy? Transmisja live od godziny 17:00 w sobotę 26 sierpnia 2023 roku.

Męskie Granie – Żywiec 26 sierpnia 2023 roku – line-up
Męskie Granie – Żywiec 26 sierpnia 2023 roku – line-up

Odpalcie livestream, zobaczcie swoich ulubionych wykonawców i poznajcie zwycięzcę Złotego Biletu! Zagrają dla Was:

SCENA GŁÓWNA:

 • 17:00 Beztroso, Zalia, Dominika Płonka, Julia Rocka, Julia Pośnik, Frank Lean, Ignacy, Lackluster
 • 18:00 Ralph Kaminski
 • 19:15 Paktofonika: Retrospekcje
 • 20:30 Mrozu
 • 21:50 Daria Zawiałow
 • Ogłoszenie zwycięzcy Złotego Biletu
 • 23:05 MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2023

SCENA Ż:

 • 17:35 LXS feat. OSKAR83, Wojtek Sokół
 • 18:45 Musiałowski
 • 20:05 Dawid Tyszkowski
 • 21:20 Kaśka Sochacka
 • 22:35 Kim Nowak

Gdzie? Na Facebooku (MĘSKIE GRANIE 2023 | Transmisja LIVE z Żywca) i kanale YouTube Męskiego Grania. lub na poniższym playerze Męskie Granie 2023 – Koncert w Żywcu (livestream):

Dożywotni Bilet na Męskie Granie

W tym roku fani trasy mają także szansę wygrać dożywotni bilet na Męskie Granie. To już ostatnia szansa, aby wziąć udział w konkursie o „Złoty Bilet”, w ramach którego można zdobyć coroczny bilet na Męskie Granie dla siebie i trójki znajomych.

Jak to zrobić? Wystarczy znaleźć kampera podróżującego po Polsce, uwieczniając to na zdjęciu. Następnie, wraz z kreatywnym opisem dotyczącym ulubionego muzycznego doświadczenia na żywo i odpowiednimi hashtagami do 25 sierpnia zamieścić zdjęcie na Instagramie. „Złoty Bilet” zostanie rozdany na finałowym koncercie w Żywcu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Męskie Granie