„Niezastąpiona Marcie” już w Apple TV+

Apple TV+ udostępniło najnowszy odcinek specjalny z serii o Fistaszkach pod tytułem „Niezastąpiona Marcie”.

„Snoopy przedstawia: Niezastąpiona Marcie” (Apple TV+, 2023)
„Snoopy przedstawia: Niezastąpiona Marcie” (Apple TV+, 2023)

Dzięki specjalnej umowie z WildBrain Apple TV+ jest wyłącznym nadawcą dla wszystkich treści o Fistaszkach, w tym oryginalnych seriali, klasyków i zupełnie nowych odcinków specjalnych. Najnowszy dodatek do listy gwiazd to odcinek o introwertyczce Marcie zatytułowany Niezastąpiona Marcie 9tyt. oryg. Snoopy Presents: One-of-a-Kind Marcie). Cicha, życzliwa introwertyczka Marcie ma wiele świetnych pomysłów na to, jak pomóc przyjaciołom osiągać cele i rozwiązywać problemy. Jednak gdy zauważają to inni, a Marcie znajduje się w centrum uwagi, dzielenie się pomysłami staje się wyzwaniem.

Marcie kandyduje na przewodniczącą klasy, ponieważ widzi różne sposoby na poprawę życia innych uczniów w szkole. Ale jej wspaniałe pomysły początkowo nie trafiają do innych. Nie ma pewności siebie, by być asertywną i zostać zauważoną. Na szczęście Marcie znajduje inny sposób wyrażania swoich pomysłów!

Nowy odcinek specjalny dołącza do szeregu oryginalnych treści o Fistaszkach dostępnych w serwisie streamingowym Apple TV+ Lucy’s School, To Mom (and Dad), with Love, The Snoopy Show, Snoopy in Space, Who Are You, Charlie Brown?.

W Apple TV+ znajduje się także dziesiątki klasycznych odcinków specjalnych o Fistaszkach. Firma Apple ogłosiła już dodatkowe zupełnie nowe tytuły, które pojawią się w 2024 roku, w tym Camp Snoopy i Welcome Home, Franklin.

Poza Fistaszkami w Apple TV+ w tym miesiącu transmitowany jest również serial animowany Strange Planet, nowy dokument Wanted: The Escape of Carlos Ghosn oraz drugi sezon serialu science-fiction Inwazja (tyt. oryg Invasion).

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+