Zwiastun 2. sezonu „The Snoopy Show”

Apple TV+ wypuściło dziś zwiastun drugiego sezonu serialu animowanego „The Snoopy Show”, który powróci do serwisu w marcu tego roku.

„The Snoopy Show” Apple TV+

Premiera drugiego sezonu The Snoopy Show na Apple TV+ już w marcu, ze świeżymi przygodami niepohamowanego psiaka Charliego Browna, jego kumpla Woodstocka i reszty gangu. Nowy zwiastun pokazuje, czego można się spodziewać po kontynuacji tej serii.

W drugim sezonie cieszącego się uznaniem krytyków serialu Apple TV+ pt. The Snoopy Show tytułowy szczeniak zostaje piratem, królem, superbohaterem, rakietą i nie tylko. Wszystkie sześć odcinków będzie miało swoją premierę w piątek 11 marca 2022 roku w usłudze przesyłania strumieniowego wideo Apple’a.

Fani Fistaszków (Peanuts) mogą również spodziewać się dwóch nowych specjalności WildBrain, firmy, która produkuje również The Snoopy Show. Pierwszym z nich jest It’s the Small Things, Charlie Brown z okazji Dnia Ziemi. Będzie zawierać oryginalną piosenkę Bena Foldsa, a premiera będzie miała miejsce w piątek 15 kwietnia 2022 roku. Po nim pojawi się To Mom (and Dad), With Love, który zostanie wydany w piątek 6 maja 2022 roku, w sam raz na niedzielę z okazji Dnia Matki.

Te dodatki pojawiają się zaledwie kilka miesięcy po debiucie świeżego sylwestrowego specjalnego serialu Peanuts, wyprodukowanego wyłącznie dla Apple’a przez WildBrain.

Apple TV+ ♥️ Fistaszki

Apple jest właścicielem praw do streamowania ofert specjalnych Peanuts. Najsłynniejsze z nich, w tym bożonarodzeniowe, halloweenowe, dziękczynne i wielkanocne, są już dostępne w serwisie streamingowym.

Producent iPhone’a ogłosił także, że 4 marca 2022 roku zadebiutuje kolekcja klasycznych programów specjalnych Peanuts. Wśród nich znajdą się Charlie Brown’s All Stars!; You’re Not Elected, Charlie Brown; She’s a Good Skate, Charlie Brown; It’s Flashbeagle, Charlie Brown i Snoopy’s Reunion.

Wszystkie te tytuły są dostępne dla subskrybentów Apple TV+.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple | Apple Insider