Apple zapowiedziało „Snoopy in Space” – nowe przygody Fistaszków

Charlie Brown i ekipa pojawią się tej jesieni w Apple TV+ firma Apple przedstawia nową serię „Fistaszków” zatytułowaną „Snoopy in Space” – zobacz zwiastun!

Snoopy in Space (Apple TV+)

Apple nie tylko korzysta z rocznicy misji Apollo 11, aby zwiększyć popularność swojej usługi streamingowej. Gigant technologiczny opublikował pierwszy zwiastun kreskówki Snoopy in Space z serii Fistaszki (tytuł oryg. Peanuts), która będzie dostępna w na Apple TV+.

Zapowiedź serialu animowanego skupia się głównie na Snoopym (ku rozczarowaniu Charliego Browna), dzięki poniższemu teaserowi możemy wyobrazić sobie, czego możemy spodziewać się po serialu. W bajce Charlie i jego ekipa trafią do NASA, gdzie do misji kosmicznej wybrano Snoopiego i Woodstocka.

Serial animowany ma się pojawić już jesienią, być może wraz z premierą usługi Apple TV+. Choć od początku wiadomo było, że Apple będzie miało dość zróżnicowany katalog programów, filmów i seriali, eksperci sugerują, że firm nie będzie kazała widzom długo czekać na swoje oryginalne produkcje.

Przeczytaj także: HBO Max jest odpowiedzią WarneMedia na Netflixa

Zaraz po debiucie usługi streamingowej Apple’a dowiemy się znacznie więcej! Teraz obejrzyj zapowiedź Snoopy in Space:

źródło: Apple via Engadget