„Zuck vs Musk” walka w stylu WWE na 𝕏…

Musk chce transmitować na żywo pojedynek „Zuck vs Musk” na 𝕏, i zapowiada, że walka odbędzie się w tylu WWE.

„Zuck vs Musk” wpisy internautów z grafikami zawodników
„Zuck vs Musk” wpisy internautów z grafikami zawodników | fot. Twitter (X)

Od pierwszej chwili, gdy pojawił się pomysł walki pomiędzy Elonem Muskiem a Markiem Zuckerbergiem, wiele osób było – delikatnie mówiąc – zdziwionych. Dwóch najpopularniejszych technologicznych panów, których łączny majątek netto przekracza 300 miliardów dolarów, nie są typami gladiatorów, jakich można by się spodziewać. Mają inne rzeczy do roboty – na przykład prowadzenie swoich globalnych (a nawet pozaziemskich) firm. Ale hej, w końcu (ultra) bogaci robią, co im się podoba, prawda?

Zobacz też: Aplikacja Twitter to teraz X, a tweety będą wpisami?

Teraz możliwy pojedynek „Zuck vs Musk” (sam Elon tak to nazywa) znowu powraca. Co więcej, we wpisie Musk twierdzi, że show będzie transmitowane na żywo na 𝕏: „Walka Zuck v Musk będzie transmitowana na żywo na X”, dodając, że „Cały dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne dla weteranów”.

Kilka godzin później szef Meta – Zuckerberg, odpowiedział, że już zasugerował datę walki, ale nie otrzymał potwierdzenia od Elona: „Jestem gotowy dzisiaj. Zasugerowałem 26 sierpnia, kiedy po raz pierwszy rzucił wyzwanie, ale nie potwierdził. Nie wstrzymuję oddechu”.

Styl WWE kontra jiu-jitsu

Jeśli chodzi o przygotowania do wydarzenia, Elon jakby narzekał (lub chwalił się), że nie ma czasu na porządny trening, więc do pracy przynosi ciężary do podnoszenia: „Cały dzień dźwigam ciężary, przygotowując się do walki. Nie mam czasu na ćwiczenia, więc po prostu zabieram je do pracy”. Po tym, jak użytkownik X zapytał Muska o cel walki, miliarder odpowiedział: „To cywilizowana forma wojny. Mężczyźni kochają wojnę”.

W dalszej części Elon pokazał, nad czym pracuje, jeśli chodzi o jego styl walki. Udostępnił… wideo WWE: „Idę z WWE jako moim stylem walki”, dodaje.

Tymczasem Zuckerberg znany jest od jakiegoś czasu z uporu trenującego jiu-jitsu. Obstawiajcie zwycięzcę, panie i panowie!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Twitter (𝕏) | PhoneArena