Zobacz zwiastun 3. sezonu „Belfra”

Serial „Belfer” powraca 8 września z kolejnym, trzecim już sezonem i historią, która ma po raz kolejny zaskoczyć widzów.

„Belfer 3 – ostatnia lekcja” serial Canal+ Polska (2023)
„Belfer 3 – ostatnia lekcja” serial Canal+ Polska (2023)

Główna postać – tytułowy Belfer Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) powraca do Małomorza, gdzie mieszka jego ojciec, były marynarz (Jacek Koman). Zaczyna pracę w lokalnym liceum. Kiedy podczas ich wspólnego, szkolnego rejsu na statku Kapitan Borchardt znika Kacper Krynicki (Michael Zieliński), charyzmatyczny nastolatek, nonkonformista i kolorowy ptak, Belfer włącza się w skomplikowane śledztwo prowadzone przez podkomisarz Ewę Krawiec (Roma Gąsiorowska), jego dawną miłość.

Jakie tajemnice skrywają mieszkańcy rodzinnego miasta Pawła Zawadzkiego, malowniczego, nadmorskiego Małomorza? I czy przeszłość Belfra lub jego ojca ma jakikolwiek związek z zaginięciem chłopaka? BELFER 3 – ostatnia lekcja powraca z ostatnią lekcją już 8 września 2023 roku w CANAL+ online i CANAL+ Premium.

Belfer w trzecim sezonie jest facetem dojrzalszym, bo doświadczonym już życiem. Jest w zupełnie innym miejscu niż kilka lat wcześniej, kiedy był trochę takim jeźdźcem znikąd, enigmatycznym bohaterem, o którym tak naprawdę niewiele wiedzieliśmy. Tym razem Paweł Zawadzki wraca do domu rodzinnego, przez co musi skonfrontować się ze swoją przeszłością. Dzięki temu widz dowie się o nim znacznie więcej. Zresztą jak i on sam. I to będzie ważna lekcja.

— mówi Maciej Stuhr, odtwórca tytułowej roli

Wciągająca zagadka, bohaterowie ukrywający mroczne sekrety, pełna scen akcji fabuła, która zaskakuje nie raz – to wszystko sprawia, że BELFER powraca w stylu, za który pokochali go widzowie.

Interaktywny kokpit

Tych z Państwa, którzy nie mogą się już doczekać nowych odcinków, zachęcamy do wejścia na pokład statku Kapitan Borchardt i zapoznania się z niepublikowanymi wcześniej fragmentami scen z pierwszego odcinka trzeciego sezonu BELFRA. Jeśli tę lekcję odrobicie uważnie, odkryjecie jeszcze więcej. Strona jest dostępna pod adresem belferwprowadzenie.pl.

Premiera serialu już 8 września 2023 r. w CANAL+ online oraz w CANAL+ Premium.

Twórcy

  • Maciej Stuhr, Jacek Koman, Roma Gąsiorowska, Agata Kulesza, Mirosław Baka, Katarzyna Herman, Jan Jankowski, Marek Kalita oraz aktorzy młodego pokolenia: Michael Zieliński Roman Garncarczyk, Wiktoria Kruszczyńska, Hubert Miłkowski, Kamil Pudlik i Karolina Kowalska.
  • Za reżyserię odpowiada Łukasz Grzegorzek, zdobywca nagrody za „Moje wspaniałe życie”, w kategorii najlepsza reżyseria na FPFF w Gdyni oraz nominowany za ten tytuł do Orłów 2022 w kategorii najlepszy film.
  • Za scenariusz odpowiadają: Monika Powalisz i Przemysław Nowakowski („Bez tajemnic”, „Pakt”) oraz Liliana Pomykalska i Kacper Wysocki (KLANGOR).
  • Producentkami ze strony CANAL+ są Beata Ryczkowska i Agnieszka Nejman, producentem wykonawczym z ramienia Opus TV Piotr Dzięcioł i Mariusz Włodarski.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Canal+ Polska