„Strażnicy Galaktyki: Volume 3” wylądowali w Disney+!

Od dziś na platformie Disney+ można oglądać wyczekiwany przez fanów film „Strażnicy Galaktyki: Volume 3” Marvel Studios.

„Strażnicy Galaktyki: Volume 3” wylądowali w Disney+!

Kosmiczni bohaterowie wrócili z kolejnymi przygodami i prawdziwie wzruszającymi momentami.  W filmie Strażnicy Galaktyki: Volume 3 Marvel Studios nasza ulubiona banda odmieńców wygląda trochę inaczej. Po nabyciu Knowhere od Kolekcjonera Strażnicy pracują nad naprawieniem ogromnych szkód wyrządzonych przez Thanosa — zdeterminowani, by uczynić Knowhere bezpiecznym schronieniem nie tylko dla nich samych, ale także dla wszystkich uchodźców wysiedlonych przez surowy wszechświat.

Sprawdź też: Zwiastun 2. sezonu serialu „Loki” już dostępny!

Ale wkrótce ich życie zostaje wywrócone do góry nogami przez echa burzliwej przeszłości Rocketa. Peter Quill, wciąż niepogodzony ze stratą Gamory, musi zebrać wokół siebie swoją bandę na niebezpieczną misję ratowania życia Rocketa — misję, która, jeśli nie zakończy się powodzeniem, może doprowadzić do końca Strażników w dotychczasowej formie.

W Disney+ czekają również dwie pierwsze części filmu – Strażnicy Galaktyki oraz Strażnicy Galaktyki vol. 2. A jeśli już teraz chcecie poczuć magię świąt, to na platformie znajduje się również świąteczny dodatek Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta. To świetna okazja na zorganizowanie kosmicznego maratonu!

Obejrzyj zwiastun:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ Polska