Niantic uruchamia Campfire dla trenerów Pokémon GO na całym świecie

Niantic ogłosiło , że Campfire, aplikacja społecznościowa, z której można korzystać razem z Pokémon GO, zostanie udostępniona trenerom na całym świecie.

Campfire od Niantic (zrzuty ekranów)

Campfire pomoże graczom w łączeniu się, odkrywaniu lokalnych społeczności i znajdowaniu aktywnych rajdów w pobliżu Rozgrywka społecznościowa jest jednym ze sposobów, w jaki społeczność PGO korzysta z gier Niantic. Uruchomienie Campfire ma na celu uczynienie tego doświadczenia jak najbardziej przydatnym i przyjemnym dla trenerów na całym świecie. Wszystko, co trzeba zrobić, to po prostu dotknąć zielonej ikony mapy w pobliżu prawego rogu mapy w grze Pokémon GO, aby uzyskać dostęp do Campfire i wyświetlić wszystkie bitwy rajdowe i Flarę aktywność wokół ciebie.

Dzięki nowej funkcji Campfire „Team Up” dołączanie do rajdów innych trenerów stało się banalnie proste – po otwarciu menu Team Up gracze będą mogli wybrać gospodarza lub dołączyć do rajdu za pośrednictwem menu lub widoku mapy. Po wybraniu opcji trenerzy zobaczą, które rajdy są wystarczająco blisko, aby je hostować lub do nich dołączyć.

Kiedy projektowaliśmy funkcję Raids w Pokémon GO, skupiliśmy się na stworzeniu nowej rozgrywki, która zachęci ludzi do spotykania się w prawdziwym świecie w tym samym czasie i miejscu. Aby jeszcze bardziej ułatwić znajdowanie rajdów i dołączanie do nich, wprowadzamy tryb drużynowy, który łączy trenerów z innymi pobliskimi trenerami, tworząc drużynę i wspólnie walcząc w bitwach rajdowych. Wiemy, że wielu naszych graczy szuka różnych narzędzi społecznościowych do organizowania rozgrywki i może to być dość uciążliwe, dlatego cieszymy się, że możemy to umożliwić. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co nasi trenerzy osiągną dzięki nowej funkcji!

— powiedział Ivan Zhou, Product Director w Campfire

Aby pobrać Campfire lub dowiedzieć się więcej o jego ekscytujących funkcjach, odwiedź stronę: campfire.nianticlabs.com.

Niantic nie może się doczekać w jaki sposób gracze wykorzystają Campfire do rozwijania więzi, które zawsze były głównym punktem w misji firmy. Doświadczenie Campfire będzie z czasem ewoluować dzięki nowym funkcjom i narzędziom zaprojektowanym w celu łączenia społeczności w nowy, znaczący sposób w prawdziwym świecie.

Aplikację „Campfire” można pobrać ze sklepów App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Niantic