Radio Yanosik – posłuchasz go w aplikacji mobilnej podczas jazdy!

Radio Yanosik podobnie jak popularna aplikacja dla kierowców, powstało aby nieść pomoc kierowcom i umilać im podróż.

Radio Yanosik

Nowe radio internetowe – Radio Yanosik – powstało z tego samego powodu co znana aplikacja Yanosik – aby pomagać kierowcom podczas podróży. Aplikacja ostrzega kierowców o różnych zagrożeniach na drodze, a Radio Yanosik, które dostępne jest w tej samej aplikacji – umila im podróż, przekazuje wiedzę i ciekawostki z zakresu motoryzacji oraz informuje o najważniejszych zdarzeniach drogowych.

Zobacz tez: Yanosik Pay – nowa usługa dla kierowców!

Jak czytamy na stronie radia – idea Radia Yanosik jest taka sama jak ta, która przyświecała od początku tworzenia aplikacji – pomoc i wsparcie dla kierowców. Nie ma znaczenia czy jeździsz autem okazyjnie, czy regularnie wyjeżdżasz w długie trasy. Poza dbaniem o bezpieczeństwo na drogach, nowe radio ma zapewniać także rozrywkę, dobre brzmienie oraz dawkę informacji i wiedzy.

Radia Yanosik posłuchasz wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu: w samochodzie podczas jazdy, w pracy, w wolnym czasie, podczas domowych zajęć, gdziekolwiek zechcesz.

Czego można posłuchać w Radiu Yanosik?

Od strony muzycznej, słuchacze mogą spodziewać się połączenia współczesnych przebojów wraz z największymi hitami lat 90. a także autorskie audycje, w których nie zabraknie rockowego pazura. Poza muzyką, prowadzący zabiorą Cie do świata motoryzacji i nie tylko:

  • porady dotyczące przepisów ruchu drogowego,
  • jak dbać o pojazdy i swoje bezpieczeństwo za kółkiem,
  • nowinki technologiczne,
  • sport,
  • podróże,
  • bieżące wydarzenia z Polski i ze świata.
Radio Yanosik w aplikacji mobilnej Yanosik
Radio Yanosik w aplikacji mobilnej Yanosik

Jak i gdzie słuchać Radia Yanosik?

Radia Yanosik posłuchasz na stronie internetowej radia oraz w aplikacji mobilnej Yanosik. W czasie, gdy Ty słuchasz swoich ulubionych audycji muzycznych, aplikacja Yanosik zadba o jak najlepsze poinformowanie o sytuacji na trasie, aby kierowcy mogli dotrzeć bezpiecznie do celu – oczywiście bezpłatnie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Radio Yanosik