Aż 600 GB dla klientów planów 5G w Orange

W Orange zawitał gigantyczny pakiet gigabajtów w smartfonie – klienci planów 5G mogą otrzymać nawet 600 GB internetu co miesiąc przez całą umowę!

600 GB/mies. w Orange (lato 2023)

Latem na  klientów wybranego planu 5G z abonamentem komórkowym czeka nowa oferta. Otrzymają oni co miesiąc aż 600 GB internetu –  przez cały czas trwania umowy. A dla przenoszących numer dodatkowo nawet 6 miesięcy abonamentu bez opłat. Na klientów biznesowych czeka ekstra pakiet 300 GB internetu oraz smartfony w super cenach – taniej nawet o 906 zł, decydując się na ofertę z abonamentem.

Sprawdź też: Dlaczego Orange Flex to ekologiczna oferta komórkowa?

Teraz najkorzystniejszą opcją staje się Plan L, w którym Orange oferuje internet do „bezkońca” –  na wakacje i nie tylko. Klienci, którzy wybiorą ten plan – w ramach nowej umowy lub przedłużenia obecnej – otrzymują aż 600 gigabajtów internetu miesięcznie.

Nie ma tu ograniczeń czasowych, to znaczy, że klienci dostają te 600 GB tak długo, jak korzystają z Planu L – zarówno w trakcie 24-miesięcznej umowy, jak i w przypadku umowy na czas nieokreślony. Gigabajty można przeznaczyć na ulubioną rozrywkę online – oglądanie filmów, granie, słuchanie muzyki, surfowanie po internecie, wideorozmowy, czaty – jak tylko się chce, gdzie się chce i kiedy się chce.

Klienci pozostałych planów S i M pozostają z obecnymi pakietami GB, czyli 30 GB w Planie S i 140 GB w Planie M.

Dla przenoszących numer do Orange nadal obowiązuje promocja: dodatkowe 6 miesięcy abonamentu komórkowego za 0 zł (przy zakupie Planu L na 24 mies., w pozostałych planach S i M są to 2 miesiące bez opłat).

Korzystaj z internetu „bezkońca” w Orange - 600 GB/mies. w Planie L z 5G
Korzystaj z internetu „bezkońca” w Orange – 600 GB/mies. w Planie L z 5G

Wakacyjne okazje dla firm

Wystartowała nowa akcja „Wakacyjne smartokazje”. Użytkownicy Planów Firmowych mogą dokupić dla siebie lub swoich pracowników niezawodne smartfony, których ceny zostały teraz obniżone. Wśród licznych modeli można kupić np. Samsunga Galaxy S23 5G taniej o 906 złotych czy Samsunga Galaxy A54 5G – w  cenie obniżonej o 637 złotych w abonamencie.

Smartfony w promocji dla przedsiębiorców/dla firm to m.in:

  • Samsung Galaxy S23 8/256 GB za 85 zł + VAT/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym XL,
  • Samsung Galaxy A54 5G 8/128 GB za 41 zł + VAT/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym L,
  • iPhone 14 Plus 256 GB 5G za 119 zł + VAT/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym XL Xiaomi
  • Redmi Note 12 4/128 GB za 19 zł + VAT/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym M.

Dla klientów biznesowych operator przedłuża też ofertę dodatkowego pakietu internetu 300 GB w prezencie na 6 mies., do wykorzystania w kraju. Przeznaczona jest ona zarówno dla nowych, jak i przedłużających umowy klientów, obowiązuje dla wszystkich wariantów Planu Firmowego oraz dla mobilnego Internetu Biurowego.

Powyższe letnie promocje obowiązują od 22 czerwca 2023 r. do wyczerpania zapasów sprzętowych. O szczegółach 600 GB w Planie L można przeczytać na stronie operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska