Internet Domowy MAX w Canal+

CANAL+ wprowadził do sprzedaży nową ofertę na dostęp do internetu DOMOWY MAX, w ramach której możesz otrzymać 200 GB transferu danych miesięcznie, nielimitowany transfer w serwisie CANAL+ online oraz nielimitowany transfer w nocy.

Internet DOMOWY MAX w Canal+

Taryfa internetowa DOMOWY MAX zawiera pakiet 200 GB, po zużyciu którego prędkość transmisji danych jest obniżana. W odróżnieniu od wielu innych taryf do użytku domowego, oferta nie jest ograniczona do danego obszaru (np. jednego nadajnika) – pakiet danych jest dostępny w pełnej prędkości do jego limitu na terenie całego kraju. Taryfowy limit danych nie obowiązuje w przypadkach korzystania z CANAL+ online i streamingu oraz pobierania materiałów dostępnych w serwisie. Korzystanie z internetu w nocy (w godzinach 23:45 – 8:45) również nie konsumuje podstawowego pakietu danych.

Zobacz też: TVN i TV Puls dostępne w CANAL+ online

Oferta internetowa 200 GB dostępna jest w cenie 69,99 zł miesięcznie, a w obecnej promocji Klienci otrzymują pierwsze dwa miesiące bez opłat.  Klienci decydujący się na zakup internetu w pakiecie DOMOWY MAX razem z ofertą telewizji satelitarnej zapłacą 10 zł mniej, czyli 59,99 zł miesięcznie (promocja 2 bezpłatnych miesięcy nie ma wtedy zastosowania).  

Pakiet internetowy można kupić razem z  nowoczesnym routerem D-Link DWR 961 z obsługą pasma WiFi 5 GHz za opłatą jednorazową 479 zł lub za dodatkowe 25 zł miesięcznie. 

Umowa obowiązuje na 24 miesiące. Cena uwzględnia rabaty 10 zł/mies. 

Szczegóły oferty dostępne w punktach sprzedaży, na infolinii CANAL+ oraz canalplus.pl.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Canal+