W Jakdojade pojawiła się opcja zakupu biletów PKP Intercity

W aplikacji mobilnej Jakdojade można wyszukać połączenia kolejowe już od jakiegoś czasu, teraz dodano przycisk umożliwiający zakup biletu na znalezione połączenie u przewoźnika.

Zakup biletów na połączenia PKP Intercity z Jakdojade

Serwis Jakdojade jest liderem wśród polskich planerów podróży komunikacją miejską. W październiku 2022 roku zaprezentowano nowość – wyszukiwarkę połączeń kolejowych. Nowy tryb umożliwił użytkownikom planowanie podróży krajowych oraz zagranicznych – bezpośrednio z Polski. Przy połączeniach proponowanych przez PKP Intercity pojawił się właśnie przycisk Kup bilet, dzięki czemu można kupić bilet na PKP Intercity.

Przeczytaj też: W aplikacji Koleo nadasz też bagaż przez Bambetle+

Wprowadzenie planera było początkiem rozwoju trybu międzymiastowego. Rozszerzanie funkcji związanych z podróżowaniem koleją jest dla nas kluczowe. Nawiązanie współpracy z PKP Intercity i uruchomienie przekierowania pomiędzy naszą aplikacją, a stroną przewoźnika, to pierwszy krok w kierunku sprzedaży biletów kolejowych.

– mówi Bartosz Burek, prezes Jakdojade

Nowa funkcja dostępna jest w ramach tras krajowych. Po kliknięciu w przycisk Kup bilet, użytkownik zostaje przekierowany na stronę przewoźnika, wprost do zakupu właściwego biletu.

Opcja widoczna jest w najnowszej wersji aplikacji Jakdojade pod systemami Android i iOS, która trafiła już do pierwszych użytkowników. Wkrótce pojawi się również na stronie internetowej usługi.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Jakdojade