Darmowe testy internetu mobilnego przez e-SIM w T-Mobile już dostępne

Sprawdź, jak nie zmieniając swojego operatora za darmo testować internet w T-Mobile dzięki karcie e-SIM.

Testuj nielimitowany internet za darmo z kartą e-SIM w T-Mobile. Przez 90 dni, bez zmiany numeru i operatora.
Testuj nielimitowany internet za darmo z kartą e-SIM w T-Mobile. Przez 90 dni, bez zmiany numeru i operatora.

Tak jak zapowiadano, od dziś, po raz pierwszy w Polsce, użytkownicy innych sieci mają okazję, aby przetestować nielimitowany internet mobilny od T-Mobile, nie zmieniając swojego obecnego operatora. Dzięki wyjątkowej propozycji, która dostępna jest już od dzisiaj, mogą aż przez 90 dni korzystać z usługi bezpłatnie dzięki karcie e-SIM. 

Teraz każdy może się przekonać, czy faktycznie internet od magentowego operatora działa tak dobrze, jak wskazują przytaczane przez operatora testy. To pierwsza taka usługa na polskim rynku – użytkownik nie musi zmieniać swojego operatora, aby cieszyć się nielimitowanym internetem w T-Mobile i działać bez ograniczeń.

Każdy, kto posiada smartfon obsługujący standard e-SIM, może od dzisiaj sprawdzić jakość usług T-Mobile i zrobi to w prosty, szybki oraz bezpieczny sposób właśnie za pomocą karty e-SIM.

Jak to działa?

Użytkownik, który chciałby bezpłatnie przez 90 dni korzystać z nielimitowanych pakietów danych na terenie Polski, musi po prostu zamówić kartę e-SIM od T-Mobile z dostępem do internetu. Dzięki temu otrzymuje dostęp do sieci 5G T-Mobile i korzysta z nielimitowanego internetu wszędzie tam, gdzie tego potrzebuje.  

Ponadto na tę usługę nie trzeba podpisywać żadnej umowy – z oferty można korzystać przez 3 miesiące, a potem zdecydować, czy chce się kontynuować przygodę z T-Mobile.

Szczegółowe informacje na temat usługi dostępne są na stronie internetowej operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska