„The Murder of Sonic the Hedgehog” za darmo na Steamie

W nową grę „The Murder of Sonic the Hedgehog” możesz zagrać już teraz i to zupełnie za darmo, pobierając ją z serwisu Steam.

Gra „The Murder of Sonic the Hedgehog”

Gra The Murder of Sonic the Hedgehog z historią o tajemnicy morderstwa została dziś potajemnie wydana przez firmę Sega na Steamie na komputery PC i Mac. Mario kiedyś zaginął — Sonic właśnie został zamordowany!

Zobacz też: Olimpijski Sonic od 7 maja, a już teraz możesz się zarejestrować

W bardzo niespodziewany sposób Sega wypuściła na nową grę Sonic the Hedgehog na komputery PC i Mac. The Murder of Sonic the Hedgehog, jakkolwiek zdumiewająco brzmi ten tytuł, to darmowa gra o tajemniczych morderstwach, którą możesz pobrać i grać już teraz.

Przygodówka typu „wskaż i kliknij” rozgrywa się w świecie bohaterów Sonica i dotyczy tajemniczego morderstwa na pokładzie Mirage Express. To z okazji Amy Rose, ale — morderstwo okazuje się być prawdziwe, gdy Sonic zostaje znaleziony przewrócony, martwy na podłodze.

Nie jestem fanem głupich primaaprilisowych gagów, ale jestem za beztroskimi i dziwnymi eksperymentami z headcanonem. Uznanie dla firmy Sega za wyjście poza ustalone ramy — pamiętajcie — nie tylko wypuszczono tego głupiego zwiastuna gry, ale także stworzeno grę i udostępniono ją za darmo, aby ludzie mogli się nią cieszyć.

Czas wypróbować ją na swoim Steam Decku :)

Obejrzyj zwiastun gry The Murder of Sonic the Hedgehog:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Sega | The Verge | Steam