„Make Something Wonderful” – prywatne archiwum Steve’a Jobsa

Nowy oficjalny e-book zawierający listy, przemówienia i wywiady Steve’a Jobsa będzie dostępny do pobrania od 11 kwietnia 2023 roku.

Steve Jobs Archive — Make Something Wonderful
Steve Jobs Archive — Make Something Wonderful

Oficjalne archiwum Steve’a Jobsa (Steve Jobs Archive) ogłosiło dziś swoje pierwszą publikację, która 11 kwietnia 2023 roku pojawi się jako darmowy e-book na platformach cyfrowych. Publikacja Make Something Wonderful — Steve Jobs in his own words (pol. Zrób coś wspaniałego — Steve Jobs we własnych słowach) będzie zestawieniem przemówień, korespondencji i wywiadów z cenionym założycielem firmy Apple.

Sprawdź też: Becoming Steve Jobs – inna historia o Jobsie

Książka będzie zawierała przedmowę od Laurene Powell Jobs. Archiwum poinformowało, że książka ma zainspirować czytelników do tworzenia własnych wspaniałych rzeczy.

Make Something Wonderful została dziś zapowiedziana i zostanie wydana w wersji cyfrowej. Nie jest jasne, czy trwają prace nad fizycznym wydaniem drukowanym. Mówi się, że książka zawiera nigdy wcześniej niepublikowane e-maile, rozmowy i zdjęcia.

Steve Jobs Archive zostało uruchomione we wrześniu 2022 roku jako repozytorium materiałów związanych ze Steve’em Jobsem, w tym nigdy wcześniej niepublikowanych filmów i e-maili. Serwis został założony przez Laurene Powell Jobs, Jony’ego Ive’a i innych.

Genezę hasła „zrób coś wspaniałego” możesz zobaczyć na stronie archiwum. Na wewnętrznym spotkaniu Apple’a Jobs powiedział, że „jednym ze sposobów, w jaki ludzie wyrażają uznanie dla reszty ludzkości, jest zrobienie czegoś wspaniałego i podzielenie się tym”.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Steve Jobs Archive | 9To5Mac