Powstrzymaj smoki w „Call of Dragons”

Gra fantasy MMO „Call of Dragons” jest nastawiona na podbój i już wkrótce trafi do sklepów z aplikacjami na iPhone’a i Androida.

Gra mobilna fantasy MMO „Call of Dragons”

Kraina Tamaris znalazła się w niebezpieczeństwie: przerażające smoki wpadły w szał, a armie złowrogich Mrocznych grasują po okolicy. Nie wszystko jednak stracone! W Call of Dragons dołączysz do walecznych Lordów i odpowiesz na zew smoków. Oto, czego możesz się spodziewać w nadchodzącej grze strategicznej od Farlight Games – twórców Rise of Kingdoms.

Którą postać uczynisz swoim czempionem?

Pierwsze kroki, które podejmiesz jako Lord, będą decydujące. Musisz dokonać wyboru — elfy czy drzewce — strażnicy wiosny? Orkowie czy gobliny z Wilderburga? A może ludzie z Ligi Porządku? Każda z tych grup posiada inne cechy i żołnierzy. Zacznij od skromnej wioski, a następnie przekształć ją w pokaźnych rozmiarów lenno. Zwerbuj armię bohaterów, zgromadź cenne zasoby i zwiększ swoje możliwości, pokonując Mrocznych i inne upiorne stworzenia.

Poślij szwadrony przeciwko patrolom Mrocznych, aby chronić swoje lenna.

Ta gra to nie tylko strategia — to także masa przygód. W okolicy krąży mnóstwo historii i legend o Tamaris. Aby je poznać, zawieraj przyjaźń z bohaterami, zwiedzaj wioski, odkrywaj jaskinie i wykonuj zadania, by sprawdzić swoje umiejętności. Gdy już przez to wszystko przejdziesz, być może się dowiesz, co przyczyniło się do pojawienia się w Twojej krainie smoków i Mrocznych.

Niezależnie, czy Twoim celem jest budowa imperium, czy chcesz po prostu zanurzyć się w świecie fantazji, w Call of Dragons czeka Cię mnóstwo atrakcji. Zamów grę w przedsprzedaży już teraz i przygotuj się, by zbudować własną legendę zaraz po premierze, czyli w drugiej połowie marca 2023 roku.

Call of Dragons to zupełnie nowa, nastawiona na podbój gra MMO w świecie fantasy

Werbuj elfickie panny, mocarnych orków, potężnych czarodziejów mrozu i niezliczonych magicznych bohaterów. Udaj się do mistycznego Drzewa Świetlików, majestatycznych Zamarzniętych Iglic oraz innych fantastycznych krain. Dołącz do sojuszników i razem polujcie na przerażające Behemoty, powiększaj swoje terytorium i stwórz najsilniejszą armię w całym Tamaris. Podbij magiczny świat i powiedź go ku nowej epoce!

Poluj na Behemoty i oswajaj je
W krainie Tamaris roi się od Behemotów – gigantycznych pradawnych bestii, takich jak Hydry, Ptaki Grzmotu czy potężne i przerażające Smoki. Stań ramię w ramię z sojusznikami, by je poskromić, wyszkolić i przemienić w tajną broń. A potem, w godzinie próby, skieruj Behemoty do walki i zgładź swoich wrogów!

„Call of Dragons” - przywołuj behemoty

Uzdrawiaj jednostki za darmo i walcz do woli [Uzdrawiaj jednostki za darmo]
Ranne jednostki można uzdrawiać automatycznie bez zużywania zasobów. Prowadź wojny, rzucaj wyzwania innym graczom i walcz do woli! Poczuj dreszczyk emocji na polu bitwy i nie martw się o zapasy. Twoja droga do zwycięstwa zaczyna się właśnie tutaj!

„Call of Dragons” - uzdrawiaj za darmo

Niezliczone fantastyczne stworzenia
Krainę Tamaris zamieszkuje wiele fantastycznych ras: szlachetne Elfy, mocarni Orkowie, przebiegli Satyrowie, mądre Drzewce, majestatyczne Leśne Orły i Niebianie nie z tego świata. Każda rasa może zasilić Twoje szeregi i zapewnić Ci zwycięstwo. Pamiętaj jednak, że w ukryciu czyhają Hydry, Wielkie Niedźwiedzie, Ptaki Grzmotu i inne przerażające stworzenia…

Potężne umiejętności Bohatera
Wyznaczaj potężnych bohaterów na dowódców swoich wojsk i szkol u nich nadzwyczajne umiejętności, dzięki którym staną się niewidzialni, będą błyskawicznie szarżować po polu bitwy lub wykonają niszczycielskie ataki obszarowe! Zawładnij polem bitwy, a następnie uderz w kluczowym momencie, by odwrócić przebieg starcia i odnieść zwycięstwo!

Teren 3D i latające Legiony
Bogaty i zróżnicowany teren 3D pozwoli Ci przypuszczać szybkie ataki, bronić pozycji lub przeprowadzać najazdy i strategicznie likwidować wrogów. Rozmieszczaj latające legiony w kanionach, na pustyniach bądź nad rzekami i górami, aby zadać niszczycielski cios!

„Call of Dragons” - panuj nad niebiem

Dokonuj ekspansji, zagarniaj, odkrywaj i unicestwiaj
Dobrobyt królestwa jest w Twoich rękach. Ulepszaj budynki i technologie, szkol żołnierzy, zbieraj zasoby, poszerzaj swoje terytorium i dowiedź, że zasługujesz na to, by władać Tamaris!

„Call of Dragons” - eksploruj

Liczy się każda jednostka
Walcz drużynowo! Niezależnie, czy szarżujesz na linie frontu, utrzymujesz kontrolę nad ważnymi drogami, czy budujesz barykady obronne, każdy ma do odegrania rolę, dzięki której starcia będą szły jak po maśle — od tego zależy Twoje zwycięstwo!

Gra mobilna Call of Dargons dostępna jest w przedsprzedaży i będzie ją można pobrać bezpłatnie w drugiej połowie marca 2023 roku ze sklepów App Store (iOS/iPadOS) i Google Play (Android):

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store Polska