Dziel i rządź w „Rise of Kingdoms”

Juliusz Cezar, Joanna d’Arc i Sun Zi walczący ramię w ramię? Takie trio nie przejdzie na lekcjach historii, ale w grze mobilnej „Rise of Kingdoms” to normalka!

Rise of Kingdoms: Lost Crusade

W tej rozbudowanej, ale łatwej do opanowania strategii zaczniesz od wybrania jednego z wielkich imperiów, na którym chcesz się wzorować. Rzym, Francja, a może Chiny? Zanim im dorównasz, musisz rozbudować swoje początkowe (i raczej skromne) miasteczko — w tym celu eksploruj bogatą w surowce krainę, walcz z okolicznymi barbarzyńcami i wyrusz do osad innych graczy… a co z nimi zrobisz, zależy całkowicie od Ciebie!

Przybył, zobaczył, zwyciężył. A Ty?

Podbijaj i równaj z ziemią miasta przeciwników, buduj piękne, funkcjonalne metropolie bez wszczynania ani jednego konfliktu, zawiązuj sojusze oparte na wspólnych zasobach (i wspólnych wrogach) — wybór należy do Ciebie!

Wraz z królestwem rozrasta się też Twoja armia — werbuj historyczne postaci, takie jak Cezar, Joanna czy Sun, by przewodziły Twemu wojsku, rozwijaj coraz nowocześniejsze technologie i odblokuj nowe budynki i jednostki, które zagwarantują Ci zwycięstwo!

Zderzenie cywilizacji potrafi przynieść nieoczekiwane skutki

Rise of Kingdoms to niesamowicie zróżnicowana gra. Pięć minut na szybki wypad po surowce, pięć godzin na dogadanie najazdu na wroga, który planujecie ze znajomymi… sposobów na podbój jest wiele! Możesz oczywiście grać solo, ale sojusze otworzą Ci drogę do nowych celów i strategii — no i do odlotowych skarbów!

Rozgrywka jest bardzo intuicyjna: zamiast prowadzenia za rączkę czy rzucania na głęboką wodę, Rise of Kingdomsoferuje stopniowe wprowadzenie do świata gry. Nie od razu imperium zbudowano, ale świetna zabawa czeka Cię na każdym kroku.

Grę mobilną Rise of Kingdoms pobierzesz za darmo ze sklepów App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska