Klawiatura mechaniczna OnePlus jest całkiem ładnie zaprojektowana

OnePlus zapowiedział swoją zgrabną klawiaturę mechaniczną zaprojektowaną przez Keychron, która trafi do sprzedaży 7 lutego 2023 roku.

Klawiatura mechaniczna OnePlus (teaser)

Firma OnePlus jest znana głównie ze swoich smartfonów, ale zdarza się również, że produkuje szereg akcesoriów, takich jak bezprzewodowe słuchawki douszne, inne urządzenia wearables i nie tylko. W grudniu firma ogłosiła, że dodaje kolejny produkt do swojego portfolio, ujawniając, że pracuje nad klawiaturą mechaniczną z Keychronem. Teraz firma poinformowała, że ujawni nowy produkt 7 lutego 2023 roku, a także dała użytkownikom wczesne spojrzenie na klawiaturę za pomocą małego zwiastuna.

Może Cię zainteresować: Klawiaturę Pixel można dostosować za pomocą klocków Lego

Chociaż firma nie podała żadnych specyfikacji klawiatury, możemy zobaczyć, jak będzie wyglądać. Jeśli chodzi o kolory, wygląda na to, że utrzymana została w kolorach OnePlusa, wykorzystując biel i czerwień na klawiszach. Wydaje się również, że są też odcienie szarości, a klawisze mają przejście gradientowe.

Wideo pokazuje również metalową górną obudowę wraz z szarą płytką oraz przezroczystymi i czerwonymi przełącznikami. Dolna obudowa wygląda na białą i ma wypolerowaną nóżkę do regulacji.

Z tyłu klawiatury znajduje się port USB-C oraz przełącznik, którym można zmienić ustawienie klawiatury na pracę przewodową lub bezprzewodową. Ma również inny mały przełącznik, którego można użyć do ustawienia klawiatury do użytku z komputerem Mac lub PC.

Klawiatura mechaniczna OnePlus (przełączniki)
Klawiatura mechaniczna OnePlus (przełączniki)

Być może najbardziej oszałamiającą częścią klawiatury jest wyraźnie wyróżnione pokrętło głośności. W internecie pojawił się wariant klawiatury z czerwonym pokrętłem, więc w chwili premiery mogą być dostępne pewne elementy personalizacji klawiatury.

Klawiatura mechaniczna OnePlus (pokrętło głośności)
Klawiatura mechaniczna OnePlus (pokrętło głośności)

Na szczęście nie będziemy musieli długo czekać, aby się dowiedzieć więcej o nowym urządzeniu. Podczas wydarzenia możemy spodziewać się więcej informacji na temat tej mechanicznej klawiatury, ale otrzymamy również więcej informacji na temat globalnej prremiery smartfona OnePlus 11.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: OnePlus | XDA Developers