„Gwiazdka Charliego Browna” za darmo w Apple TV+ dla wszystkich!

Możesz bezpłatnie oglądać kreskówkę „Gwiazdka Charliego Browna” w serwisie streamingowym Apple TV Plus.

„Gwiazdka Charliego Browna” Apple TV+

Podczas gdy Apple uruchomiło w zeszłym roku ofertę specjalną zarówno w swojej usłudze przesyłania strumieniowego, jak i PBS, Gwiazdka Charliego Browna (tyt. oryg. A Charlie Brown Christmas) będzie dostępne tylko w Apple TV Plus w tym roku. Oznacza to, że odcinek specjalny, który można było oglądać w wybranych dniach i godzinach w telewizji publicznej od dziesięcioleci, jest teraz dostępny wyłącznie w usłudze przesyłania strumieniowego Apple.

Przeczytaj także: Zwiastun 2. sezonu „The Snoopy Show”

Ukochany świąteczny dodatek opowiada historię Charliego Browna i jego dążenia do odnalezienia prawdziwego znaczenia świąt Bożego Narodzenia. Jak wyjaśnia Apple, „rozczarowany komercyjnym charakterem Świąt Charlie Brown reżyseruje przedstawienie z udziałem ekipy Fistaszków. Czy przekona przyjaciół do gry aktorskiej, znajdzie „idealną” choinkę i odkryje prawdziwe znaczenie Świąt?”

Gwiazdka Charliego Browna będzie można bezpłatnie przesyłać strumieniowo w aplikacji telewizyjnej między 22 a 25 grudnia 2022 roku. Jedyne, czego ludzie będą potrzebować, aby obejrzeć odcinek specjalny, to urządzenie obsługujące aplikację Apple TV i Apple ID. Widzowie nie będą musieli subskrybować usługi Apple TV+, aby obejrzeć odcinek specjalny w tych dniach.

Usługa Apple TV Plus jest dostępna na iPhone’a, iPada, Maca i Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Jest również dostępna na Fire TV, Xbox, Playstation i wybrane modele telewizorów Smart TV. Usługa jest nawet przesyłana strumieniowo przez witrynę Apple TV+.

Chociaż rozczarowujące jest to, że specjalny odcinek opuszcza tradycyjną telewizję w USA na dobre, to wspaniale, że Apple nadal udostępnia darmowe oglądanie w okresie świąt Bożego Narodzenia.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: