FlixClassic udostępnia funkcję Chromecast i obniża cenę rocznego abonamentu

FlixClassic − podwójnie zaskakuje na święta. Platforma udostępnia funkcję Chromecast i obniża cenę rocznego abonamentu do 99,99 zł.

Świąteczna promocja FlixClassic (grudzień 2022)

Platforma VOD FlixClassic, która gromadzi klasyki kinematografii z całego świata, jest już dostępna z funkcją streamowania Chromecast. Co więcej, twórcy serwisu przygotowali dla widzów również świąteczną promocję, w której mogą w dniach 23-26 grudnia 2022 roku kupić roczny abonament za jedyne 99,99 zł Dzięki funkcji Chromecast jednym kliknięciem można przesłać ulubiony tytuł filmowy ze smartfona, laptopa i tabletu na ekran telewizora. To doskonała informacja dla użytkowników Android TV. Od początku istnienia platformy korzystanie z niej zapewniadostęp przez przeglądarkę oraz aplikacje iOS i Android.

Widzowie mogą również oglądać swoje ulubione filmy na Smart TV Samsung i LG, a także streamować je na Apple TV dzięki funkcji AirPlay 2. Warto również podkreślić, że z serwisu można korzystać na 2 urządzeniach jednocześnie.

Prężnie rozwijający się rynek platform VOD sprawił, że jeszcze intensywniej pracujemy nad wprowadzaniem nowości i udogodnień dla naszych widzów oraz osób, które chcą odkrywać klasykę kina na nowo. Obserwujemy trendy i słuchamy potrzeb naszych odbiorców, skrupulatnie rozwijając naszą platformę o nowe rozwiązania. Od momentu wycofania się z rynku jednej z wirtualnych wypożyczalni oferującej podobnie jak FlixClassic filmy klasyczne, czujemy jeszcze większą odpowiedzialność i misję w szerzeniu popularności klasyków kina.

— podkreśla Małgorzata Markiewicz, Head of marketing FlixClassic

Wyjątkowa świąteczna promocja – tylko 99,99 zł za roczny abonament

Aby wzbogacić magię świąt, twórcy platformy FlixClassic przygotowali dla wielbicieli klasycznego kina specjalną promocję. W dniach 23-26 grudnia do godziny 23:59 będzie trwała promocja, w której roczny abonament do platformy będzie dostępny za jeszcze niższą cenę 99,99 zł zamiast 129,90 zł.

Biblioteka filmów platformy to obecnie blisko 400 propozycji − od wielkich klasyków, poprzez kino klasy B do kina kultowego. Wszystkie produkcje dostępne są w jakości HD w oryginalnych wersjach językowych oraz z polskim lektorem lub napisami.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: FlixClassic