Vectra ma specjalną ofertą dla graczy

Platforma Blacknut z pewnością zainteresuje fanów gamingu, dostarczając im natychmiastowy dostęp do setek gier wideo.

Vectra ma specjalną ofertą dla graczy – Blacknut

Dodatkowo, nowi abonenci Vectry mają możliwość zamówienia bezprzewodowego pada Shaks S2, kompatybilnego z dekoderem TV Smart 4K BOX – wszystko po to, aby móc w pełni cieszyć się swoją ulubioną rozrywką. Na koniec roku Vectra przygotowała wyjątkową niespodziankę skierowaną do miłośników gier. Jako pierwszy operator w Polsce, od dziś oferuje wszystkim obecnym, jak i nowym klientom, dostęp do Blacknut.

Zobacz też: Vectra przedstawia świąteczne oferty pełne prezentów

Jest to usługa strumieniowania gier online, która dostarcza użytkownikom natychmiastowy dostęp do setek tytułów. Dlatego też, aby korzystać z najlepszych gier, nie jest wymagany komputer o mocnych specyfikacjach, wystarczy urządzenie z dostępem do sieci. W ten sposób gracz może czerpać nieograniczoną przyjemność z rozrywki z dowolnego miejsca na wielu urządzeniach.

W usłudze Blacknut użytkownicy mogą korzystać z gier, bez instalowania ich na swoim urządzeniu. Potrzebny jest jedynie sprzęt z dostępem do Internetu (TV Smart 4K BOX, komputer stacjonarny, telewizor z systemem Android, telefon, czy tablet) oraz dowolny kontroler.

W ramach miesięcznej subskrypcji użytkownik zyskuje dostęp do ponad 500 gier (w tym 150 produkcji w języku polskim, których liczba sukcesywnie rośnie z miesiąca na miesiąc), 5 profili graczy, w tym profil z opcją kontroli rodzicielskiej, na których może grać jednocześnie na wielu ekranach. Wśród tytułów każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie – klasyki z gatunku gier akcji, retro, wyścigówek i wielu innych. W Blacknut użytkownicy wyszukają również takie hity jak np. „Metro Exodus”, „Saints Row IV”, „Warhammer” czy „Ryse: Son of Rome”.

Klienci Vectry, przy wyborze nowych usług lub przy przedłużaniu umowy mogą skorzystać z Blacknut za jedyne 29,99 zł/mies. Dla użytkowników zawierających kontrakt na co najmniej 12 miesięcy pojawia się także możliwość uzyskania bezprzewodowego pada Shaks S2, kompatybilnego z dekoderem TV Smart 4K Box, za 15 zł/mies. Z platformy Blacknut skorzystać będą mogli dotychczasowi abonenci – decydując się na dokupienie usługi zapłacą 44,99 zł/mies., w tym pierwszy miesiąc za 0 zł przy umowie na 12 miesięcy.

Połączenie usługi Blacknut, pada Shacks S2 wraz z dekoderem TV Smart 4K BOX jest unikalnym rozwiązaniem na rynku, które daje możliwość zamiany tego urządzenia w konsolę z dostępem do ponad 500 gier online.

Więcej szczegółów o platformie Blacknut dostępnej w Vectra można znaleźć na stronie internetowej operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Vectra