Vectra przedstawia świąteczne oferty pełne prezentów

Vectra przedstawia świąteczne oferty pełne prezentów, a wraz z nimi atrakcyjne promocje z dostępem do HBO Max nawet na rok

Świąteczna promocja Vectra - 2022

Święta tuż za rogiem, dlatego Vectra już teraz przygotowała wiele atrakcyjnych ofert zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych klientów. Dostęp do tysięcy produkcji w HBO MAX w prezencie nawet na rok z pewnością przyciągnie uwagę fanów domowego kina. Czym jeszcze wyróżniają się bożonarodzeniowe promocje operatora?

Zobacz także: Jaki wybrać internet i telewizję do domu? – ranking ofert

Jedne z najbardziej wyczekiwanych świąt w roku zbliżają się wielkimi krokami. W tym szczególnym czasie Vectra nie zapomina o swoich obecnych, jak i nowych klientach.

Już od wtorku, 29 listopada 2022 roku, nowi klienci decydujący się na zakup pakietu Internetu światłowodowego o dowolnej prędkości z pakietem Telewizji Smart obejmującym 82, 139 lub 177 kanałów będą mogli skorzystać z HBO MAX od trzech, sześciu, do nawet dwunastu miesięcy bez dodatkowych opłat. Na HBO MAX na rok w prezencie mogą liczyć klienci kupujący paczkę z pakietem platynowym, zawierającym 177 kanałów. Platforma HBO MAX oferuje widzom bogatą bibliotekę produkcji uznanych światowych marek, takich jak Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network oraz Max Original.

Co więcej, w ramach specjalnej oferty, za 29,99 zł/mies., obecni klienci mają okazję podnieść prędkość swojego Internetu o dwa poziomy, czyli przykładowo z 150 Mb/s na 600 Mb/s, otrzymując przy tym
w prezencie dostęp do serwisu Netflix na cały okres trwania umowy. Z kolei zwiększenie prędkości tylko o jeden poziom to koszt od 5 zł/mies. Ponieważ treści filmowe idealnie wpisują się w tradycję oglądania świątecznych tytułów, dotychczasowych klientów operatora z pewnością ucieszy możliwość skorzystania z Pakietów Premium, obejmujących kanały HBO, CANAL+ i Eleven Sports, bez wnoszenia jakichkolwiek opłat przez pierwsze 6 miesięcy. Otwiera to przed nimi dostęp do szerokiej liczby kanałów premium, gdzie mogą oglądać najnowsze hollywoodzkie produkcje filmowe, kultowe seriale, kreskówki dla dzieci, intrygujące dokumenty, jak również najciekawsze wydarzenia sportowe w wysokiej jakości.

Oferta świąteczna w Vectra rozpoczyna się 29 listopada br. i potrwa do 31 grudnia br. do godz. 23:59. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Vectra