17 i 18 grudnia podwójny Dzień Społeczności Pokémon GO

W najbliższy weekend 17 i 18 grudnia 2022 roku na graczy będzie czekało dużo atrakcji, a wyróżnione Pokémony będą częściej pojawiać się na dziko.

17 i 18 grudnia 2022 roku odbędą się dni społeczności Pokémon GO

Ten rok zbliża się ku końcowi, więc pomyśleliśmy, że warto byłoby powspominać wszystkie atrakcje z tegorocznych wydarzeń Community Day! Ostatnie takie wydarzenie w tym roku odbędzie się na przestrzeni dwóch dni – w sobotę 17 i w niedzielę 18 grudnia 2022 roku. Podczas wydarzenia Pokémony wyróżnione w ramach tegorocznych Community Day będą częściej pojawiać się na dziko oraz w ramach Timed Researchu.

Zobacz też: Festiwale Pokémon GO przyniosły 300 mln USD miastom-gospodarzom

Pokémony wyróżnione podczas wydarzeń Community Day w 2021 roku będą wykluwały się z jajek oraz pojawiały się w rajdach i Timed Researchu. Nie ma lepszego sposobu na podsumowanie roku niż zdobycie Pokémonów z wydarzeń Community Day, które mogliście przegapić!

Następujące Pokémony (oprócz Ursaluny) będą mogły otrzymać następujące ataki, jeśli ewoluujecie je między 9:00 a 21:00 czasu lokalnego w sobotę 17 i w niedzielę 18 grudnia 2022 roku.

Pokemon Go Dzień Społeczności (17-18 grudnia 2022 roku) – bonusy
Pokemon Go Dzień Społeczności (17-18 grudnia 2022 roku) – bonusy

Historia w ramach Special Researchu z okazji Community Day: December Community Day 2022

Za 1,00 USD (lub kwotę z równoważnego poziomu cenowego w walucie lokalnej) będziecie mogli uzyskać dostęp do przygotowanej z okazji grudniowego wydarzenia Community Day wyjątkowej historii Special Research „December Community Day 2022”.

Już niedługo poznamy szczegółowe informacje o udostępnieniu biletów na historię w ramach Special Researchu.

Pokemon Go Dzień Społeczności (17-18 grudnia 2022 roku) – wyróżnione pokemony
Pokemon Go Dzień Społeczności (17-18 grudnia 2022 roku) – wyróżnione pokemony

Pamiętajcie, że teraz możecie kupować i wysyłać w formie prezentów bilety swoim znajomym, z którymi osiągnęliście poziom przyjaźni Great Friends lub wyższy*. Aby podarować bilet, stuknijcie ikonę biletu na Special Research w sklepie w grze, a następnie przycisk „Gift” (Podaruj) zamiast przycisku „Buy” (Kup).

Bilety nie podlegają zwrotowi (z zastrzeżeniem obowiązujących przepisów oraz wyjątków określonych w warunkach świadczenia usług). Informujemy, że Special Research nie będzie zawierać medalu w grze.

Timed Research

Dostępny będzie Timed Research prowadzący do spotkań z Pokémonami wyróżnionymi w ramach wydarzeń Community Day w 2021 i 2022 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Niantic