Nowa aktualizacja 2A36 dla AirTaga

Apple wydało nową aktualizację oprogramowania układowego dla urządzenia AirTag, tuż przed wydaniem systemu iOS 16.2.

AirTag firmy Apple

Firma Apple wydała nową aktualizację oprogramowania układowego dla urządzenia AirTag. Nowa aktualizacja posiada nowy numer kompilacji 2A36 i numer wersji 2.0.36. Nowa aktualizacja pojawia się miesiąc po wydaniu przez Apple aktualizacji 2A24e dla AirTaga w listopadzie tego roku.

Na razie nie wiadomo, co wnosi nowa aktualizacja oprogramowania układowego. Wynika to z faktu, że Apple nie udostępniło jeszcze informacji o wersji dla nowych aktualizacji oprogramowania układowego AirTag. Firma prowadzi dokument wsparcia, w którym przedstawia wszystko, co nowego wdraża w kolejnych aktualizacjach.

Dołożymy wszelkich starań, aby poinformować Cię o tym, jeśli Apple opublikuje coś oficjalnie. Niemniej jednak zaleca się aktualizację AirTags do najnowszej dostępnej wersji.

Jak zaktualizować AirTags do najnowszej wersji oprogramowania układowego 2A36

Firma Apple nie udostępnia instrukcji dotyczących ręcznej aktualizacji AirTags do najnowszej wersji oprogramowania układowego. Aktualizacje są zwykle instalowane bezprzewodowo, gdy AirTag znajduje się w pobliżu połączonego urządzenia. Najlepszym sposobem na zaktualizowanie AirTag jest umieszczenie trackera przedmiotów w zasięgu swojego iPhone’a.

Sprawdzanie wersji oprogramowania sprzętowego

  1. Otwórz aplikację Znajdź.
  2. Stuknij kartę Przedmioty.
  3. Wybierz AirTaga na liście przedmiotów.
  4. Stuknij nazwę AirTaga, a zostanie wyświetlony numer seryjny i wersja oprogramowania sprzętowego.

Uaktualnianie AirTaga

  • Aby uaktualnić AirTaga, upewnij się, że masz system iOS 14.5 lub nowszy.
  • Uaktualnienia oprogramowania sprzętowego są dostarczane okresowo, gdy AirTag znajduje się w zasięgu Bluetooth iPhone’a.

Jeśli Twój AirTag nie został zaktualizowany do najnowszej wersji. Obecnie nie ma możliwości ręcznej aktualizacji AirTags. AirTagi, podobnie jak słuchawki AirPods, aktualizują się automatycznie.

Czy otrzymałeś nowe oprogramowanie układowe 2A36 na swój AirTag? Jeśli tak, czy zauważyłeś jakieś inne zmiany? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple | iJunkie