Nothing Ear (stick) pojawią sie 26 października

Firma Nothing ujawniła datę premiery swoich nowych słuchawek Ear (stick) – pojawiły się tez nieoficjalne projekty samych wkładek.

Nothing Ear (stick) - zapowiedź premiery na 26 października 2022 roku

W wrześniu informowałem, że firma Nothing zapowiedziała nadchodzące słuchawki douszne Ear (stick). Pokazano jednak tylko jedno zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć tylko ich obudowę, a nie same słuchawki. Ale teraz, dzięki uprzejmości dewelopera Kuby Wojciechowskiego, możemy zobaczyć rzekomo wyciekłe oficjalne rendery nowych słuchawek dousznych Nothing.

W niedawnym tweecie Wojciechowski udostępnił cztery nowe rzekome zdjęcia Ear (stick). Same wkładki douszne Nothing wyglądająna nich bardzo podobnie do ich starszego rodzeństwa – Nothing Ear (1). Jedyną zauważalną różnicą jest to, że słuchawki douszne nie mają miękkich silikonowych końcówek. W rzeczywistości nie ma w nich żadnej końcówki — są to po prostu pąki w kształcie fasoli, które prawdopodobnie będą siedzieć w małżowinie usznej, podobnie jak zwykłe AirPodsy firmy Apple.

Jeśli jednak porównamy etui ładujące Nothing Ear (1) i Nothing Ear (stick), widzimy, że obudowa nowych słuchawek dousznych jest smuklejsza, i w prawdziwym stylu Nothing ma przezroczyste elementy.

Niestety w tej chwili nie ma zbyt wielu informacji na temat Ear (stick). Jednak Nothing właśnie ujawniło, że wyda swoje nowe słuchawki douszne na imprezie online 26 października 2022 roku. Nowe słuchawki będą miały „następną generację technologii dźwięku Nothing” i będą jej „najbardziej zaawansowanym produktem audio ”. Brzmi interesująco, prawda?

Jednak firma nie powiedziała nic o cenie swoich nowych słuchawek, ale według plotek, Ear (stick) będą kosztować 99 USD, czyli tyle samo co Nothing Ear (1), kiedy zostały wprowadzone na rynek.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Nothing | phoneArena