Nothing zajawia nowe Ear (stick) z cylindrycznym etui ładującym

Produkty firmy Nothing niewątpliwie wyróżniają się swoim designem, a nowe słuchawki Ear (stick) zaskakują teraz nietypowym etui.

Ear (stick) od Nothing – teaser
Ear (stick) od Nothing – teaser

Firma Nothing zapowiada nowe słuchawki bezprzewodowe z cylindrycznym etui ładującym – Ear (stick). Nowe słuchawki powinny być „ergonomiczne” i „dopasowane do uszu”, a ich premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku. Etui ładujące jest w kształcie sztyftu a w środku będą znajdowały się oczywiście całkowicie nowe słuchawki.

Zobacz również: Urbanista wprowadza słuchawki Phoenix zasilane energią słoneczną

To, na co patrzymy, jeśli chodzi o projekt etui ładującego słuchawek Ear (stick), to konstrukcja przypominająca rurkę, którą będzie można łatwo wsunąć do kieszeni. To spora zmiana w projektowaniu, biorąc pod uwagę etui ładujące do Pixel Buds Pro, a nawet Galaxy Buds 2 Pro.

W e-mailu prasowym Nothing wyjaśnia, że ​​nowe słuchawki będą miały „niezwykle wygodną, ​​ergonomiczną konstrukcję”, która „dopasuje się do twoich uszu”, a jednocześnie będą niewiarygodnie lekkie.

Ponieważ Ear (1) jest pierwszą generacją bezprzewodowego produktu dousznego firmy, przecieki na początku sierpnia sugerowały, że możemy spodziewać się więcej. Nieoficjalne doniesienia wspominały również o Ear (stick)), które firma zaczęła zapowiadać na swoich profilach społecznosciowych.

Wydaje się prawdopodobne, że Ear (stick) nie jest bezpośrednim następcą Ear (1), ponieważ spodziewamy się, że następna generacja Ear (1) będzie prawdopodobnie nazywana „Ear (2)”. Być może będziemy mogli zobaczyć teasery na temat tego nowego produktu jakiś czas po tym, jak Ear (stick) zostanie w pełni ujawniony.

Będziemy musieli trochę poczekać, aby dowiedzieć się więcej o nowym produkcie Ear (stick). Oczekuje się, że Nothing Ear (stick) trafią do sprzedaży jeszcze w tym roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Nothing | Android Central