SkyShowtime w Polsce dopiero w 2023 roku

Serwis streamingowy SkyShowtime startuje 20 września 2022 roku, ale w Polsce zawita dopiero w 1. kwartale 2023 roku.

SkyShowtime - platforma streamingowa

Platforma streamingowa SkyShowtime wystartuje 20 września 2022 roku w Skandynawii, a dopiero później będzie uruchamiana na kolejnych rynkach w tym także w Polsce. W ofercie znajdą się filmy i seriale od takich wytwórni jak Paramount Pictures i Universal Pictures. Serwis powstał we współpracy z operatorem telekomunikacyjnym Comcast i docelowo ma być obecny w ponad 20 krajach europejskich.

Już we wtorek 20 września 2022 roku SkyShowtime wystartuje w Finlandii, Szwecji, Norwegii i Danii. Miesięczna subskrypcja to koszt ok. 34 zł (6,99 euro).

Jeszcze pod koniec tego roku SjyShowtime zawita do Holandii. Natomiast do końca pierwszego kwartału 2023 roku ma zostać uruchomiona w Hiszpanii, Portugalii, Andorze i 14 krajach Europy Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce. Szczegółowe daty oraz ceny subskrypcji w poszczególnych krajach będą ujawniane sukcesywnie, wraz ze zbliżającą się datą premiery w danym kraju.W krajach skandynawskich SkyShowtime zastąpi platformę Paramount+, ale treści z tego serwisu będą dostępne w ramach nowej platformy.

W ofercie SkyShowtime będą dostępne filmy wyprodukowane przez wytwórnie Paramount Pictures i Universal Pictures, takie jak: „Top Gun: Maverick”, „Jurassic World Dominion”, „Minionki: The Rise of Gru”, „The Northman”, „Sing 2”, „Sonic the Hedgehog 2”, „The Lost City”, „Downton Abbey: A New Era”, „Nope”, „Belfast”, „Ambulance” i „The Bad Guys”. Będą też wybrane tytuły (seriale premium, filmy i seriale dla dzieci, kultowe filmu) z portfolio stacji Nickelodeon, Showtime, wytwórni DreamWorks Animation i Sky Studios oraz platform Paramount+ i Peacock. Oferta będzie inna w każdym kraju.  

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Wirtualnemedia