Narzędzie wielofunkcyjne E-one mieści sporo w otwieranej przegródce

Multinarzędzia nadal są niezwykle popularne na Kickstarterze, co oznacza, że ​​jeśli coś ma się wyróżniać, musi być w jakiś sposób inny.

E-one od AntDesign

Wykonane przez firmę AntDesign z Hongkongu narzędzie wielofunkcyjne E-one wyróżnia się noszącym bity „autodoorem”. Podobnie jak wiele tego typu gadżetów, będących jednocześnie śrubokrętami, E-one nie jest dostarczany z własnymi bitami. Ma małe sprężynowe „drzwiczki” wpuszczone z jednej strony, które trzymają pojedynczy ćwierćcalowy bit posiadany przez użytkownika (inne bity muszą być przechowywane osobno).

Może Cię zainteresować także: Latarnia outTask 3 w 1 dla nocnych odkrywców

Drzwiczki w E-one przez większość czasu przylegają do zewnętrznej strony narzędzia, ale otwierają się, aby odsłonić końcówkę, gdy przycisk zwalniający jest odsunięty. Końcówka jest następnie wyjmowana i umieszczana w jednym z dwóch magnetycznych uchwytów na bity – jeden znajduje się na jednym końcu narzędzia, co umożliwia użycie wiertła w stylu śrubokręta, a jeden znajduje się na spodzie narzędzia, aby uzyskać więcej ruchu przy skręcaniu.

Niektóre z innych funkcji E-one obejmują otwieracz do butelek, łom, pilnik do paznokci, 4-calową linijkę i zdejmowany klips do kieszeni. Jest oferowany w wersji tytanowej i mosiężnej, które ważą odpowiednio 40 i 57,6 gramów. Oba mają długość 91 mm, szerokość 18 mm i grubość 9 mm.

Oprócz ogólnego materiału korpusu, nabywcy E-one mogą wybierać między wkładkami wykonanymi z tytanu, miedzi lub Timascus (stop tytanu przypominający stal damasceńską).

Zakładając, że E-one wejdzie do produkcji, zobowiązanie w wysokości 59 USD zapewni wersję tytanową, a 49 USD zapewni zrobioną z mosiądzu. Planowane ceny detaliczne to odpowiednio 99 USD i 79 USD.

Cechy i działanie E-one są pokazane na poniższym filmie:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Kickstarter | AntDesign | New Atlas