Naszpikowany akcją film „Carter” już 5 sierpnia

Pozbawiony wspomnień mężczyzna, którego poczynaniami kieruje tajemniczy głos dochodzący z urządzenia w jego uchu, wyrusza na straceńczą misję odbicia zakładniczki.

Film „Carter” (Netflix 2022)

Mimo wymazanej pamięci jedno wie na pewno — musi wypełnić misję, gdyż inaczej jego życie zostanie położone na szali. Carter to pierwsza wielka produkcja filmowa Netflixa produkcji koreańskiej z drugiej połowy 2022 roku, której premierę zaplanowano na 5 sierpnia. Opowiada o tytułowym agencie, który ryzykuje życie, próbując odkryć swoją tożsamość.

W filmie Carter Joo Won wciela się w agenta, który ryzykuje życie, próbując odkryć swoją tożsamość.

Nowy zwiastun oraz główne materiały wizualne opublikowane przed premierą pobudzają wśród widzów zainteresowanie tą pełną napięcia produkcją kina akcji. W filmie Carter, w reżyserii Junga Byung-gila, twórcy znanego z dzieł dających widzom sporą dawkę adrenaliny, zobaczymy Joo Wona — aktora znanego z wielu rozmaitych ról w koreańskich produkcjach filmowych i dramatycznych.

Zaprezentowane materiały wizualne przedstawiają bohatera z krzyżem na głowie. Obok pojawia się slogan „No Memory, One Mission”, który przywodzi na myśl pytania o jego tożsamość oraz charakter powierzonego mu zadania.  

Zwiastun przedstawia intrygujące fragmenty historii. Tajemniczy głos ostrzega Cartera, że bomba wszczepiona w jego ustach eksploduje, jeśli odmówi wykonania specjalnego zadania. Potem pojawiają się zapierające dech w piersiach sceny akcji — od walki wręcz po kaskaderskie wyczyny w powietrzu.  

Premiera pełnego akcji filmu „Carter” już 5 sierpnia 2022 roku w serwisie Netflix. Obejrzyj najnowszy zwiastun filmu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix Polska