Zwiastun serialu „Idol” zapowiada mocne wrażenia

Obejrzyj zwiastun nowego serialu oryginalnego HBO pod tytułem „Idol” od twórców „Euphoria” i Weeknd – tytuł pojawi się wkrótce w HBO Max.

Serial „Idol” od HBO (2022)

Serwis HBO opublikował pierwszy zwiastun serialu Idol (tyt. oryg. The Idol), nowej produkcji oryginalnej HBO współtworzonej przez Sama Levinsona, twórcę i głównego reżysera serialu Euphoria, a także Abela Tesfaye, lepiej znanego pod pseudonimem The Weeknd oraz Reza Fahima. Tesfaye występuje w Idolu jako właściciel klubu w Los Angeles i współczesny przywódca kultowy, który nawiązuje „skomplikowany związek” z wschodzącą popową idolką graną przez Lily-Rose Depp (córką Johnny’ego Deppa).

Jak można się spodziewać po serialu twórcy Euphorii, zwiastun Idola to rozpustny romans, który obiecuje, że serial opowie „najgorszą historię miłosną w całym Hollywood”. Levinson reżyseruje każdy z sześciu odcinków serialu po tym, jak reżyser Amy Seimetz wycofała się z projektu w kwietniu tego roku. Do wiadomości o zmianie reżysera dołączyły doniesienia o zmianach w obsadzie i powtórnych zdjęciach w celu przerobienia serialu.

Oficjalna data premiery serialu Idol nie została jeszcze ogłoszona, ale jego zwiastun obiecuje, że nastąpi to „wkrótce”.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: HBO | The Verge