Zobacz zwiastun filmu „Mother/Android” od Hulu

Chloë Grace Moretz w najnowszym zwiastunie filmu oryginalnego od Hulu pt. „Mother/Android” walczy z apokalipsą sztucznej inteligencji (AI).

Serial „Mother/Android” (Hulu, 2021)

Thriller science fiction autorstwa scenarzysty Mattsona Tomlina (Project Power) zadebiutuje na platformie streamingowej Hulu już 17 grudnia 2021 roku.

Walka o przetrwanie człowieka na końcu świata ściera się z powstaniem sztucznej inteligencji w nadchodzącym oryginalnym filmie Hulu zatytułowanym Mother/Android. Thriller science-fiction został napisany i wyreżyserowany przez Mattsona Tomlina, który zadebiutował jako reżyser po napisaniu innych dystopijnych opowieści z niedalekiej przyszłości, w tym romansu Little Fish i hitu akcji Netflixa Project Power. W filmie występują Chloë Grace Moretz (ostatnio widziana jako pilotka podczas II wojny światowej w Shadow in the Cloud) i Algee Smith (Euforia, The Hate U Give).

Oto oficjalne streszczenie dzięki uprzejmości Hulu: Osadzona w niedalekiej przyszłości akcja filmu „Mother/Android” opowiada historię Georgii (Chloë Grace Moretz) i jej chłopaka Sama (Algee Smith). Śledzimy ich podczas ucieczki, gdy ich kraj popada w nieoczekiwaną wojnę ze sztuczną inteligencją. Kilka dni przed przyjściem na świat ich pierwszego dziecka muszą stawić czoła Ziemi Niczyjej – twierdzy powstania androidów, w nadziei, że osiągną bezpieczeństwo przed porodem.

W zeszłym roku Tomlin rozmawiał z The Hollywood Reporter o swoim szybkim awansie do kariery reżyserskiej po studiach w AFI i pracy jako scenarzysta.

źródło: Hulu | IndieWire