Warped Kart Racers trafia do Apple Arcade

Gra wyścigowa „Warped Kart Racers” z postaciami seriali animowanych „Family Guy” i „King of the Hill” dostępna do pobrania w ramach subskrypcji Apple Arcade.

Warped Kart Racers

W Apple Arcade pojawiła się gra wyścigowa Warped Kart Racers, która obsługuje do ośmiu graczy. W grze występują popularne postacie z serialu animowanego 20th Television w tym Peter Griffin z „Family Guy”, Hank Hill z „King of the Hill”, Stan Smith z „American Dad” i Terry z „Solar Opposites”. W sumie w grze jest 20 postaci serialowych w pojedynkach solo lub wyścigach ze znajomymi. Wyścigi odbywają się w kultowych lokalizacjach, z 16 mapami zaczerpniętymi z ulubionych przez fanów odcinków. Grę można pobierać w ramach subskrypcji Apple Arcade od 20 maja 2022 roku.

Apple wprowadziło również Badland Party, które jest kontynuacją popularnych gier Badland i Badland 2. Badland Party oferuje rozgrywkę 3D opartą na fizyce, a poziomy są przeznaczone do grania w trybie online i lokalnym trybie wieloosobowym. W grze pojawią się dziesiątki nowych postaci i wiele nowych światów do podbicia. Grę mozna pobierac od 6 maja br.

Wraz z tymi dwiema nowymi grami, ‌Apple Arcade‌ zyskuje zaktualizowane klasyczne gry, w tym Goat Simulator+ i Pro Darts 2022+ w ramach App Store Greats. Goat Simulator+ ukazało się 13 maja, a Pro Darts 2022+ zadebiutuje 27 maja 2022 roku.

Jeśli posiadasz aktywną subskrypcję Apple Arcade, możesz pobrać grę „Warped Kart Racers” ze sklepu App Store na iPhone’a, iPada, iPoda touch, Maca lub Apple TV:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Arcade