„Goat Simulator+” trafi do Apple Arcade 13 maja

Popularny symulator kozy – „Goat Simulator+” pomoże subskrybentom Apple Arcade stać się choć przez chwilę kozą.

Goat Simulator+ (Apple Arcade)

Gracze Goat Simulator+ będa mogli udawać kozę i niszczyć wszystko w zasięgu wzroku. Symulator będzie bezpłatny dla subskrybentów Apple Arcade i można będzie go zainstalować na iPhone’ach i iPadach. Korzystając z „najnowszej technologii symulacji kóz”, Goat Simulator+ oferuje grę, którą ludzie znają i kochają — i masowo pobierali ją z App Store’a — ale tym razem będzie dostępna z nowym akcentem. Przede wszystkim za darmo, w ramach Apple Arcade. Całkiem słodko, prawda?

Ale co właściwie się robi w Goat Simulator+?

To dobre pytanie — ale zasadniczo udajesz kozę. Pod względem rozgrywki, Goat Simulator polega na powodowaniu jak największej ilości zniszczeń jako koza. Porównuje się ją do oldschoolowej gry na łyżwach, tyle że zamiast być łyżwiarzem, jesteś kozą i zamiast robić sztuczki, niszczysz różne rzeczy.

Gracze będą zdobywać punkty, gdy będą niszczyć swoje środowisko, ale jeśli wyobrażasz sobie, że koza może coś zrobić, możesz to zrobić. Sprowadza się to generalnie do powodowania chaosu i niszczenia rzeczy. I to jest świetna zabawa! Aha, a gra działa na iPhone’ach i iPadach, a nawet obsługuje Game Center. Nie ma jednak wzmianki o obsłudze kontrolera gier, więc zamiast tego będziesz musiał po prostu dotknąć elementów sterujących.

Jeśli chodzi o to wydanie, programista Coffee Stain mówi, że możemy spodziewać się „milionów błędów” i „fizyki w grze, która cały czas wyskakuje”, co normalnie nie byłoby punktem sprzedaży. Jeśli masz Apple Arcade, to koniecznie pobierz Goat Simulator+ tak szybko, jak to możliwe. Już teraz można zarejestrować się, aby gra została pobrana automatycznie, gdy tylko pojawi się w serwisie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store | iMore