„Badland Party” od 6 maja w Apple Arcade

W nowym wydaniu „Badland Party” gracze mogą grać solo lub z maksymalnie trzema znajomymi na iPhonie, iPadzie, Macu i Apple TV.

Badland Party (Apple Arcade)

Nowy tytuł Badland Party będzie dostępny dla wszystkich subskrybentów Apple Arcade i nie będzie zawierał reklam ani zakupów w aplikacji, więc nic nie stanie na przeszkodzie dobrej zabawie. W nowej grze można grać samotnie lub z przyjaciółmi i rodziną, przechodząc przez 40 poziomów i odblokowując 30 różnych postaci. Gra jest połączona z Game Center i iCloud, a postęp w grze będzie synchronizowany z każdym Twoim urządzeniem.

Badland Party kontynuuje dążenie swoich twórców do perfekcji w nastrojowych przygodówkach side-scrollowych z oszałamiającą grafiką i innowacyjną rozgrywką opartą na fizyce. Zobacz, jak wielokrotnie nagradzana seria robi kolejny krok naprzód, wprowadzając dziesiątki nowych postaci do zabawy i pozwalając znajomym na wspólną zabawę zarówno w trybie lokalnym, jak i online dla wielu graczy. Lub ciesz się przygodą dla jednego gracza wraz z towarzyszem AI.

Przetrwaj w wielu nowych światach, niszcz gigantyczne maszyny w epickich walkach z bossami, współpracuj, aby rozwiązywać łamigłówki dla wielu graczy, turlaj się, lataj, pływaj i nurkuj w pięknym, bujnym świecie Badland i pomóż uratować klony przed ohydnymi urządzeniami.

Jeśli to brzmi jak coś, co może być twoim pomysłem na zabawę — to naprawdę powinno! — możesz już teraz wstępnie zarejestrować się do pobrania gry w sklepie App Store. Potrzebujesz jednak przynajmniej miesięcznej subskrypcji Apple Arcade lub członkostwa w pakiecie subskrypcji Apple One, aby móc cieszyć się zabawą.

Gra Badland Party oparta jest na popularnych tytułach Badland – pojawi się na iPhonie, iPadzie, Macu i Apple TV w piątek 6 maja 2022 roku:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: iMore | App Store