Drugi sezon programu „Podwórka do poprawki” w całości na VOD

Program „Podwórka do poprawki” to nie tylko świetna rozrywka, ale masa inspiracji dla tych, którzy chcą stworzyć wyjątkowe podwórko lub ogródek.

„Podwórka do poprawki” (Backyard Builds)

Program Podwórka do poprawki (tyt. oryg. Backyard Builds) przedstawia widzom nieskończone możliwości na przerobienie swojego przydomowego ogródka. Podwykonawca i projektant Brian McCourt wraz z projektantką Sarah Keenleyside współpracują z właścicielami posesji, aby zmaksymalizować potencjał ich niszczejących podwórek i stworzyć tam dopasowane, jedyne w swoim rodzaju konstrukcje służące do rozrywki bądź wypoczynku.

Sprawdź także: Nadaj mieszkaniu nowy wygląd z „Redecor”

Przerobiony kontener, studio cukiernicze, domki na drzewie, czy zewnętrzny teatr to tylko niektóre z cudów wychodzących spod rąk zdolnego duetu.

Małe i zaniedbane ogródki kryją w sobie wielki potencjał. Gdy właściciele posesji chcą w ciepłą pogodę posiedzieć we własnym ogródku, a podwórko z tyłu domu stoi brzydkie i niezabudowane, Sarah Keenleyside oraz Brian McCourt przychodzą z pomocą. Ta dwójka zamienia przydomowe podwórka w prawdziwe dzieła sztuki!

Program trwa około 20 minut, w ciągu których prześledzimy wszystkie etapy metamorfozy kanadyjskich podwórek – od etapu zbierania potrzeb, przez projektowanie i wykonanie. Prowadzący, którzy są wykonawcami projektów, nie pozwalają nam się nudzić – są sympatyczni, zabawni i z każdego podwórka wyczarowują istne cuda.

„Podwórka do poprawki” – gdzie obejrzeć?

Program stworzony został dla kanadyjskiej wersji kanału HGTV, natomiast w Polsce możemy oglądać drugi sezon w CANAL+ DOMO lub na VOD w serwisie Canal+ Online lub playerze.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: informacje nadawcy