Pierwsze bilety na Męskie Granie 2022 kupisz tylko BLIKIEM!

Bilety w przedsprzedaży (7 i 8 kwietnia) na tegoroczne Męskie Granie miłośnicy festiwalowych brzmień kupią szybko i wygodnie – wyłącznie BLIKIEM.

Mapa miast: Męskie Granie 2022
Mapa miast: Męskie Granie 2022

Koncerty z udziałem największych polskich gwiazd i niepowtarzalna atmosfera sprawiają, że jest to ulubiona letnia trasa koncertowa Polaków. BLIK jest partnerem 13. edycji muzycznego projektu Męskie Granie, który od lat przełamuje schematy myślenia o muzyce i odważnie łączy różnorodne gatunki i style.

Fani muzyki będą mogli kupić bilety na letnie koncerty wyłącznie przy pomocy BLIKA, który jest dostępny dla wszystkich klientów bankowości mobilnej – to 21,6 mln aktywnych aplikacji. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się przez Allegro SMART! w czwartek 7 kwietnia 2022 roku o godzinie 12.00 i potrwa do 23.59 lub do wyczerpania puli.

Regularna sprzedaż biletów wystartuje dzień później, w piątek 8 kwietnia, również o godzinie 12.00. Płatność za bilety – zarówno 7, jak i 8 kwietnia – będzie możliwa po wpisaniu kodu BLIK i zatwierdzeniu transakcji w aplikacji mobilnej banku.  

Z BLIKA korzysta już ponad 10 mln użytkowników – to prawie jedna trzecia dorosłych Polaków. Do końca 2021 r. jego użytkownicy wykonali nim aż 763 mln transakcji – to wzrost o 80 proc. rok do roku. Na popularność BLIKA wpływa jego wygoda, bezpieczeństwo i szybkość, a także bardzo szeroka sieć akceptacji banków, które udostępniają usługę. Wszystkie te elementy sprawiają, że BLIK jest dziś dla wielu Polaków pierwszym wyborem płatniczym. 

Organizatorzy Męskiego Grania zaplanowali, że tegoroczna edycja wydarzenia przybierze formułę festiwalu, podczas którego koncerty będą odbywały się w piątki i soboty. Na dwóch scenach zaprezentują się najlepsi polscy artyści – zarówno ci znani z poprzednich edycji, jak i zupełnie nowi, którzy reprezentują młode pokolenie artystów. Koncerty tradycyjnie sponsorowane są przez markę Żywiec.

Cały line-up Męskiego Grania zostanie ujawniony w najbliższych tygodniach. Marka Żywiec postanowiła w tym roku zaprosić fanów wydarzenia na aż 16 koncertów, które odbędą się w ośmiu miastach:

  • 24-25 czerwca – Poznań, Park Cytadela
  • 8-9 lipca – Katowice, Muchowiec
  • 15-16 lipca – Warszawa, Służewiec
  • 22-23 lipca – Wrocław, Partynice
  • 29-30 lipca – Kraków, Muzeum Lotnictwa
  • 12-13 sierpnia – Szczecin, Łasztownia
  • 19-20 sierpnia – Gdańsk, Polsat Plus Arena
  • 26-27 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: BLIK | Męskie Granie