T-Mobile Polska i Żabka we wspólnej kampanii reklamowej

Kupując starter T-Mobile w sklepie sieci Żabka, możesz zgarnąć aż 1200 GB internetu i… hot-doga 🌭.

Promocja T-Mobile i Żabki

Aż 1200 GB internetu za darmo przez rok w T-Mobile na kartę może rozbudzić apetyt. Dlatego operator T-Mobile wraz z siecią sklepów Żabka przygotował promocję, w której zaspokoi nie tylko głód gigabajtów. Od 30 marca osoby, które kupują dowolny starter T‑Mobile na kartę w jednym ze sklepów sieci Żabka, otrzymują dodatkowo bon uprawniający do odbioru hot-doga z oferty sieci.

Sam starter zaś pozwoli na skorzystanie z oferty, która pozwala na zgarnięcie łącznie 1200 ekstra gigabajtów do wykorzystania przez 365 dni. Promocja z bonem trwa do 26 kwietnia 2022 roku.

Dokonując zakupu startera T‑Mobile na kartę w sklepie Żabka, otrzymasz w prezencie bon, który wydrukowany jest na paragonie i uprawnia do odbioru hot-doga. Aby skorzystać z promocji należy zakupić starter do 26 kwietnia. Na wybór hot-doga, który najlepiej pasuje do tego zestawu, jest jednak więcej czasu – bon jest ważny do 30 kwietnia 2022 roku.

Dodatkowo klienci wybierając starter T‑Mobile, mogą aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” najnowszą promocję „Rok Internetu za darmo” i zgarnąć w sumie 1200 GB przez cały rok! Wystarczy doładować konto i włączyć jedną z ofert Bez limitów: „Bez limitu L” za 30 zł lub „Bez Limitu L+UA” za 35 zł, bądź też „Bez limitu XL” za 39 zł, a następnie zlecić aktywację promocji „Rok Internetu za darmo” w aplikacji.

Pierwsza paczka bezpłatnych 100 gigabajtów w ramach tej promocji jest dostępna od razu po jej aktywacji, a kolejne 11 pakietów (każdy po 100 GB) w dniu odnowienia oferty „Bez limitu L” za 30 zł lub „Bez Limitu L+UA” za 35 zł, bądź też „Bez limitu XL” za 39 zł. Co więcej, niewykorzystane gigabajty z poprzedniego miesiąca kumulują się na koncie klienta!

Promocję, która dostępna jest w sieci sklepów Żabka, wspierać będzie spot reklamowy wyświetlany w TV. Kampania reklamowa prowadzona będzie także online, w radiu oraz w aplikacji mobilnej Żappka.

Regulamin oraz wszystkie informacje na temat promocji „Rok internetu za darmo” oraz „Bez limitów” znajdziecie na stronie operatora, a regulamin promocji na: zabka.pl/akcje-promocyjne. Regulamin korzystania z kodów, będących formą bonów towarowych Żabka, dostępny jest na stronie zabka.pl/wygodne-uslugi/bony-towarowe.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile | Żabka