Mini smart pralka Xiaoji szykuje się do prania!

Xiaomi wprowadza na rynek mini smart pralkę Xiaoji o pojemności do 2,5 kg prania, która zapewnia sterylizację na poziomie 99,9%.

Xiaoji mini smart washing machine (Xiaomi)

Firma Xiaomi zapowiedziała inteligentną minipralkę będnową Xiaoji, która może wyprać nawet 2,5 kg ubrań. Urządzenie jest zoptymalizowane pod kątem delikatnego prania, zapewniając jednocześnie 99,99% wskaźnik sterylizacji. Można sterować pralką za pomocą aplikacji Xiaoji, co umożliwia zdalne uruchomienie urządzenia lub podgląd postępu prania.

Chiński producent twierdzi, że urządzenie idealnie nadaje się do prania odzieży dziecięcej lub do użytku w małych pomieszczeniach, ponieważ maszyna ma kompaktowe wymiary jak na swoją kategorię: 630 ✕ 500 ✕ 415 mm (~24,8 ✕ 19,6 ✕ 16,3 cala)

Minipralka została zoptymalizowana do prania delikatnej odzieży, imitując pranie ręczne dzięki bionicznej wewnętrznej ściance ze stali nierdzewnej i technologii wirowania 3D. Gadżet chroni włókna delikatnym czyszczeniem, zapewniając jednocześnie głębokie usuwanie plam. Mona wyprać w niej ubrania w temperaturze do 95°C, co zapewnia 99,99-proc. stopień sterylizacji.

Bezpośredni napęd zasila maszynę, wytwarzając maksymalnie 53 dBA – to całkiem niezły parametr. Istnieje 11 programów prania, z których można skorzystać, w tym pielęgnacja jedwabiu i błyskawiczne pranie sportowe.

Mini smart pralka Xiaoji może pomieścić do 2,5 kg (~5,5 funta) suchych ubrań, co odpowiada ośmiu elementom odzieży dziecięcej lub pięciu koszulom. Można sterować urządzeniem za pomocą wbudowanego ekranu dotykowego LED.

Dzięki aplikacji Xiaoji można zdalnie uruchomić pralkę, sprawdzić jej stan czy zaplanować przyszłe cykle prania. Aplikacja powiadomi Cię również, gdy urządzenie będzie wymagało wyczyszczenia i zaalarmuje o wszelkich błędach w trakcie prania.

Urządzenie jest obecnie dostępne w przedsprzedaży w Chinach za 2499 juanów (~ 1650 zł). Urządzenie docelowo będzie kosztować 2999 juanów (~1985 zł). Nie jest jasne, czy i kiedy urządzenie będzie dostępne na innych rynkach.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Xiaomi Youpin | NotebookCheck