„Diablo Immortal” w przedsprzedaży w App Storze

Zamówienia przedpremierowe w App Store na nową grę mobilną „Diablo Immortal” są już otwarte – a gra pojawi się do pobrania „już wkrótce”.

Diablo Immortal - gra mobilna

Nowa gra Diablo Immortal zostanie wydana na iPada, iPhone’a i urządzenia z systemem Android jeszcze w tym roku, oferując zupełnie nową historię, rywalizujące i kooperacyjne tryby wieloosobowe oraz obsługę kontrolerów.

Po raz pierwszy ogłoszona na Blizzconie 2018 gra Diablo Immortal rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Diablo II i Diablo III. Może pochwalić się zupełnie nową historią, w której postacie ponownie pojawiają się w Sanktuarium. Gracze będą musieli połączyć siły, aby uniemożliwić Skarnowi, Heroldowi Terroru, wskrzeszenie Diablo.

„Zespół Diablo Immortal jest dumny, że stwarza dodatkowych, gotowych do bitwy poszukiwaczy przygód, by mogli walczyć ze śmiercionośnymi demonicznymi siłami Skarna i zwyciężyć” — czytamy w oświadczeniu Blizzarda. „Nie możemy się doczekać, kiedy będziesz zabijać, łupić i eksplorować Sanktuarium po premierze Diablo Immortal!”

Blizzard ujawnił, że jeśli gra osiągnie 30 milionów zamówień przedpremierowych, „zestaw Horadrim Cosmetics” zostanie odblokowany dla wszystkich graczy. Będzie można go wykorzystać, jeśli gracz ukończy samouczek w ciągu 30 dni od premiery gry.

Według Apple’a Diablo Immortal pozwoli graczom grać ulubionymi klasami postaci, takimi jak Barbarzyńca, Nekromanta, Łowca Demonów i nie tylko. Gra będzie również oferować obsługę kontrolera, nigdy wcześniej nie widziane lokalizacje i stały napływ nowej zawartości, aby gracze wracali.

Diablo Immortal - gra mobilna

Dodatkowo pojawią się tryby współpracy i rywalizacji, które pozwolą graczom łączyć się w lochach i walczyć ze sobą w starciach między graczami.

Zainteresowani gracze mogą bezpłatnie zamówić Diablo Immortal w przedsprzedaży w sklepie App Store. Gra zostanie automatycznie pobrana na urzadzenie, gdy tylko pojawi się w sklepie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store | AppleInsider