Blizzard zapowiedział grę mobilną „Diablo Immortal”

Nowa gra mobilna ze stajni Blizzarda zatytułowana „Diablo Immortal” pojawi się na urządzeniach z systemami iOS i Android – zobacz zwiastun gry!

Diablo Immortal (Blizzard, gra mobilna)

Jeśli jesteś fanem serii Diablo od Blizzarda (obecnie Blizzard Activision) i masz nadzieję, że pewnego dnia, w pełni funkcjonalna gra trafi na urządzenia mobilna z systemami iOS i Android, to już wkrótce możesz się doczekać!

Podczas BlizzCon, wielkiej konferencji poświęconej produktom Blizzard/Activision i IP, firma oficjalnie ogłosiła grę mobilną „Diablo Immortal”. Jest to nowy tytuł długoletniej serii gier Diablo i jest to w pełni funkcjonalna gra na urządzenia z systemami iOS i Android. Tytuł rozgrywa się między wydarzeniami z Diablo II i Diablo III, a zobaczą go gracze wchodzący w interakcję z mobilną, masową grą wieloosobową online (MMO).

Zobaczymy znane klasy w ramach serii, w tym Barbarzyńca, Mnicha, Krzyżowca, Łowcę Demonów, Czarodzieja i Nekromantę. „Diablo Immortal” to zupełnie nowa, mobilna gra akcji dla wielu graczy online.

Diablo® Immortal™ to mobilna, fabularna gra akcji typu MMO(MMOARPG) stworzona przez Blizzard Entertainment przy współpracy z NetEase, która pojawi się wyłącznie na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.

Sprawdź także: Aplikacja mobilna Blizzard Battle.net na iOS-a i Androida

Oto oficjalny zwiastun gry:

Gra zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych
Gra Diablo Immortal jest projektowana od podstaw z myślą o platformach mobilnych w celu zapewnienia graczom jak najlepszych wrażeń na urządzeniach z ekranem dotykowym. Intuicyjne komendy, gesty i sterowanie dotykowe dają ci pełną kontrolę nad twoim bohaterem. Pokonaj niezliczone hordy demonów z taką łatwością, jak przy sterowaniu kontrolerem lub klawiaturą i myszką.

A ponieważ prawdopodobnie chcesz zobaczyć, jak wygląda gameplay, oto i on:

W chwili publikacji Blizzard/Activision nie ogłosił żadnej konkretnej daty wydania „Diablo Immortal”, ale wszyscy możemy jedynie trzymać kciuki, aby gra pojawiła się raczej wcześniej niż później.

Więcej informacji o nadchodzącej grze znajdziesz oraz opcję rejestracji znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej tytułu Diablo Immortal.

Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Blizzard