Disney+ wystartuje w Polsce 14 czerwca

Usługa przesyłania strumieniowego od The Walt Disney Company – Disney+, potwierdziła daty premiery i ceny dla 42 krajów (w tym dla Polski) i 11 nowych terytoriów z RPA.

Disney+ w Polsce od 14 czerwca 2022 roku

Subskrybenci usługi Disney+ będą mieli dostęp do „Księgi Boby Fetta” i „The Mandalorian” Gwiezdnych Wojen od producenta wykonawczego i scenarzysty Jona Favreau. Ponadto dostępny będzie też serial Marvel Studios „Księżycowy rycerz” z Oscarem Isaacem w roli Stevena Granta – łagodnego pracownika sklepu z pamiątkami.

Abonenci będą również mogli cieszyć się nominowanym do Oscara filmu „Luca” wytwórni Disney i Pixar oraz nagrodzonym Oscarem „Encanto” studia Walt Disney Animation Studios, opowiadającym historię niezwykłej rodziny Madrigals, a także „Cruella” z Emmą Stone w roli legendarnej Cruelli de Vil.

Bedziemy mogli również oglądać takie tytuły, jak komedia nominowana do Oscara „Wolny facet” z Ryanem Reynoldsem w roli głównej, a także „Simpsonowie” i „Grey’s Anatomy”. W pierwszym sezonie National Geographic „Świat według Jeffa Goldbluma” Jeff zabierze nas na zabawną, wnikliwą i zabawną przejażdżkę. W każdym odcinku tej 12-odcinkowej serii wciąga wątek pozornie znajomego obiektu, aby rozwikłać świat zdumiewających połączeń oraz fascynującej nauki i historii.

Użytkownicy będą mieli dostęp do oglądania materiałów w wysokiej jakości na 4 urządzeniach jednocześnie, nieograniczonego pobierania na maksymalnie dziesięć urządzeń, IMAX Enhanced dla wybranych tytułów (jeśli jest dostępny) oraz możliwość ustawienia do siedmiu różnych profili, w tym dla rodziców aby mogli ustawić profile dla dzieci, które mają łatwy w obsłudze interfejs przyjazny dzieciom, z treściami przyjaznymi dzieciom

Cena Disney+ w Polsce

Miesięczny abonament Disney+ w Polsce będzie kosztował 28,99 zł lub 289,90 zł za rok, jeśli zdecydujemy się na jednorazową płatność z góry.

Dostęp do usługi będzie można wykupić w Polsce od 14 czerwca 2022 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+