HBO Max wystartował w Polsce

We wtorek 8 marca 2022 roku wystartował w Polsce serwis streamingowy HBO Max, w którym można oglądać seriale i filmy na żądanie.

HBO Max – start usługi w Polsce (8 marca 2022 r.)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami serwis streamingowy HBO Max dostępny jest już dla polskich widzów. W sklepach z aplikacjami mobilnymi i na telewizory już pojawiła się nowa apka HBO Max, która trzeba pobrać oddzielnie (linki znajdziesz na dole tego wpisu) – nie jest dostępna jako aktualizacja obecnej aplikacji HBO GO. Osoby, które korzystają obecnie z HBO GO nie muszą wykupywać nowej subskrypcji – mogą się zalogować na swoje konto w nowej usłudze, wykorzystując dotychczasowe dane logowania.

HBO Max to przede wszystkim nowa aplikacja, więcej tytułów i nowości kinowych, oraz możliwość odtwarzania wybranych filmów w jakości 4K Ultra HD, HDR 10 oraz Dolby Vision.

Oczywiście filmy w standardzie 4K HDR są również dostępne w jakości HD na wszystkich obsługiwanych urządzeniach. W serwisie odtwarzany jest dźwięk i obraz w najwyższej jakości dostępnej w Twoim urządzeniu.

Jak informuje dostawca, HBO Max to zupełnie nowa usługa przesyłania strumieniowego, w której po raz pierwszy znajdziesz w jednym miejscu najlepsze treści od Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network i nie tylko. W ramach subskrypcji masz nieograniczony dostęp do tysięcy godzin rozrywki — od nagradzanych filmów i seriali po uwielbiane przez fanów Uniwersum DC i animacje dla każdego pokolenia.

Najważniejsze zalety HBO Max

  • Hity kinowe, ukochane klasyki oraz ekskluzywne filmy HBO i Max Originals.
  • Kolekcje ręcznie wybrane przez naszych ekspertów, a nie roboty.
  • Niesamowita rozrywka dla dzieci z możliwością kontroli rodzicielskiej.
  • Huby HBO Max z produkcjami Warner Bros., Cartoon Network, DC i więcej.
  • Możliwość pobierania odcinków i filmów na telefon lub tablet, żeby oglądać je w dowolnym momencie offline.
  • Do pięciu profili z wybranymi przez Ciebie zdjęciami profilowymi – można wysłać własne zdjęcie lub wybrać jednego z przygotowanych awatarów.

Dostępność treści i funkcji w HBO Max może się różnić w zależności od regionu. Niektóre tytuły i funkcje mogą być niedostępne w naszym kraju.

Subskrypcja za 19,99 zł miesięcznie w promocji do 30 marca 2022 r.

Jeśli nie korzystasz już z promocji swojego dostawcy telewizji lub operatora komórkowego na HBO GO (usługa zostaje automatycznie zastąpiona przez HBO Max, ale dane logowania pozostają bez zmian), to możesz skorzystać z oferty promocyjnej i wykupić dostęp do serwisu w cenie 19,99 zł miesięcznie – zamiast 29,99 zł/mies.

Oferta promocyjna ważna jest od 8 marca 2022 do 31 marca 2022 roku i dotyczy wyłącznie miesięcznego planu subskrypcji HBO Max odnawianego automatycznie. Skierowana jest do osób pełnoletnich. Jedna osoba może skorzystać z oferty tylko raz i wyłącznie w okresie promocji. Oferta nie łączy się z innymi ofertami na HBO Max. Jeśli jesteś uprawnionym klientem i skorzystasz z tej oferty promocyjnej, będziesz otrzymywać trzydzieści trzy procent (33%) zniżki od aktualnie obowiązującej ceny miesięcznej subskrypcji, tak długo jak utrzymasz ciągłość miesięcznych planów subskrypcji oraz prawidłową metodę płatności.

Ważne: Jeśli w dowolnym momencie zrezygnujesz z subskrypcji, zmienisz subskrypcję, nie zachowasz prawidłowej metody płatności lub przestaniesz spełniać warunki subskrypcji HBO Max, to utracisz korzyści wynikające z oferty promocyjnej!

Subskrypcja odnowi się automatycznie, chyba że wyłączysz automatyczne odnawianie co najmniej 24 godziny przed końcem bieżącego okresu subskrypcji. Możesz zmienić ustawienia subskrypcji i wyłączyć automatyczne odnawianie w dowolnym momencie.

Więcej informacji na temat obsługiwanych urządzeń oraz oferty subskrypcji znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej usługi, pod adresem hbomax.com oraz w tematach pomocy na polskiej stronie Centrum pomocy.

Aplikacja mobilna HBO Max

Zrzuty ekranów z polskiej wersji aplikacji mobilnej HBO Max
Zrzuty ekranów z polskiej wersji aplikacji mobilnej HBO Max

Pobierz aplikację mobilną HBO Max na swoje urządzenie ze sklepu App Store (iOS) lub Google Play (Android):

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: HBO | Warner Media