Darmowy pakiet UPC dla Ukraińców

UPC udostępniło specjalne pakiety wsparcia z dostępem do internetu i usług telewizyjnych dla obywateli Ukrainy.

Pakiety wsparcia dla obywateli Ukrainy w UPC

UPC uruchomiło specjalne pakiety wsparcia z darmowym dostępem do internetu 300 Mb/s i usług telewizyjnych dla obywateli ukraińskich, którzy uciekli przed wojną i osiedlają się w Polsce. Z tej możliwości mogą skorzystać też osoby, które w całości udostępniają mieszkanie lub dom obywatelom Ukrainy. Oferta jest dostępna w dwóch wariantach: internet 300 Mb/s i TV 35 kanałów oraz internet 300 Mb/s i TV 176 kanałów. Mogą z niej skorzystać nowi klienci mieszkający w zasięgu sieci UPC oraz nieposiadający zainstalowanych usług UPC pod wskazanym adresem.

Z propozycji mogą skorzystać obywatele Ukrainy, którzy przybyli do Polski od 24 lutego 2022 roku oraz osoby, które w całości udostępniają mieszkanie lub dom obywatelom Ukrainy.

Dostęp do usług pozwoli przebywającym w Polsce Ukraińcom na kontakt z bliskimi, a także wesprze ich w pracy zdalnej, nauce czy poznawaniu naszego kraju oraz jego mieszkańców.

W ramach wsparcia firma dała wszystkim swoim klientom usług stacjonarnych i mobilnych 120 darmowych minut na wszystkie połączenia z Ukrainą. W ofercie znajduje się już też nowy kanał informacyjny – UKRAINA24. Przez całą dobę można tam znaleźć najświeższe informacje o wydarzeniach dziejących się za naszą wschodnią granicą.

TELEWIZJA + INTERNET dla obywateli Ukrainy🇺🇦

UPC logo

35 kanałów
300 Mb/s

0


INTERNET + TV

NA 6 miesięcy

▪do 35 kanałów TV (28 HD)
dostęp do UKRAINA 24
▪internet światłowodowy do 300 Mb/s
▪modem Connect Box z Wi-Fi
▪TV internetowa UPC TV GO
▪ instalacja 0 zł na upc.pl
▪ umowa 6 mies.

UPC logo

176 kanałów
300 Mb/s

0


INTERNET + TV

NA 6 miesięcy

▪do 176 kanałów TV (135 HD)
dostęp do UKRAINA 24
▪internet światłowodowy do
300 Mb/s
Dekoder Horizon z Wifi
▪TV internetowa UPC TV GO
▪instalacja 0 zł na upc.pl
▪umowa 6 mies.

Oferta dla obywateli Ukrainy, którzy przybyli na teren Rzeczypospolitej Polskiej po 23.02.2022 r. albo właścicieli lokalu użyczanego w całości na rzecz obywatela Ukrainy, który przybył na teren Rzeczypospolitej Polskiej po 23.02.2022 r. Oferta dla nowych Klientów ograniczona czasowa i terytorialnie.

Więcej informacji i regulaminy promocji dostępne są na stronie internetowej operatora kablowego.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: UPC Polska